Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzrosła kara za brak OC. Kierowca zapłaci 3000 zł

Utworzony przez DAB, 2 stycznia 2012 r. o 08:04 Powrót do artykułu
a co w przypadku gdy samochód jest zarejestrowany ale stoi niesprawny, niejeździ po drogach bo czeka na generalny kosztochłonny remont i w tym czasie nie wykupuje się OC bo i po co?? Co wtedy system powie, przecież obowiązek posiadania OC jest tylko w przypadku samochodów poruszających się po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obowiązek opłacania uzbezpieczenia OC dotyczy wsyzstkich zarejestrowanych samochodów niezależnie od tego czy właściciel nim jeździ po drogach czy trzyma go w krzakach np. czekając na kosztochłonny remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam płacić za cały rok ? Do cholery, jak np auto nie jest używane przez sezon zimowy to po co płacić WYŁUDZACZE! Powinna być możliwość kwartalnego opłacania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi co stracili pracę ,ewentualnie pracodawcy nie wypłacają pensji na czas i nie wiadomo kiedy wypłacą ?! wtedy auto musi stać .... Sprzedać ok. Ale na kupca też trzeba czekać . I co? W efekcie co by nie myśleć rąbią Nas z każdej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi zapłaci za rozbity reflektor jak jakaś piesza idiotka wtargnie mi na drogę i ją potrącę? Ja ze swojego OC?? NIE MA NA TO ZGODY!!! Idiotka ma płacić z własnej kieszeni. A jak umrze, to jej rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie a jak wyjadę gdzieś na np. na 3 miesiące a samochód stoi pod domem i nie jeździ bo jak wrócę wtedy będę jeździł a przecież zapłaciłem za rok czasu OC bo innego wyjścia nie było a powinno być tak kiedy się chce (indywidualnie) a tak PAŃSTWO zabiera kasę, ZŁODZIEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...