Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

YouTube: Nagrywają i zarabiają w sieci

Utworzony przez Gość, 13 sierpnia 2012 r. o 11:23 Powrót do artykułu
już zaczynają blokować treści artykułów, toż to skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sie logujcie w systemie piano frajerzy... taka z was gazeta, zegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zarabiają na YT, a dziennik wschodni zarabia na artykółach? wolny internet XXI wieku... widać, już nie tylko tusk lubi zarabiać na zniewoleniu polaków ... ale cóż idę na kurier lubeslki za DARMO to samo przeczytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na youtube jest pełno tych co grają w gry i komentują i też kasę trzepią. A od nas nie ma takiej osoby, lubelskie nawet na yt jest w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lada chwila pewnie zablokują całą stronę, będzie można wejść wtedy kiedy się kupi prenumeratę, SKANDAL! Nie zapłacę złamanego grosza i radzę robić to innym, niech wiedzą, że od nas nie wyciągną kasę za byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te blokady artykułów to ACTA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wydam ani grosza na to badziewie.Jest tyle interesujących miejsc poza dw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś napisał:
Na youtube jest pełno tych co grają w gry i komentują i też kasę trzepią. A od nas nie ma takiej osoby, lubelskie nawet na yt jest w du***. [/quote] [quote name='Adaś' timestamp='1344866045' post='664104'] Na youtube jest pełno tych co grają w gry i komentują i też kasę trzepią. A od nas nie ma takiej osoby, lubelskie nawet na yt jest w du***.
Mów za siebie cwaniaku! -albo sobie swoje zakiprawione gały wyczyść! Znam sporo Lubelaków,którzy nie grają w gry,mają swoje autorskie filmiki (między innymi ja też) i być może na tym zarabiają. Póki co,ja jeszcze nie zarabiam -ale możliwe,że się za "ten temat" zarobku wkrótce wezmę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Mów za siebie cwaniaku! -albo sobie swoje zakiprawione gały wyczyść! Znam sporo Lubelaków,którzy nie grają w gry,mają swoje autorskie filmiki (między innymi ja też) i być może na tym zarabiają. Póki co,ja jeszcze nie zarabiam -ale możliwe,że się za "ten temat" zarobku wkrótce wezmę...
za 100 tys wyświetleń dostajesz 50 dolarów, pod warunkiem, że to twój film i zezwliłeś na dodawanie reklam ... gorzej tylko z dobrym pomysłem na oglądalność, bo już trudno zrobić drugiego niekrytego krytyka, luntka, czy adbastera z siebie .... a na coś nowego to trzeba mieć łep do tego :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu za darmo to samo http://natemat.pl/3173,youtube-finansowa-trampolina-nagrywaja-filmiki-i-zarabiaja-calkiem-niezla-kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...