Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze to miła wiadomosci.....tylko jeden odcinek.....jeszcze i cała obwodnica bedzie budowana....obwodnica z wylotówka na Kraśnik pewnie po 2020 roku....boże dodaj mi sił abym dożył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieszczesciem (zbyt czesto) jest przepis nakazujacy wybieranie najtanszej oferty. Tym wszystkim "geniuszom" kontrolujacym przetargi nie miesci sie w glowie, ze mniej powazni oferanci tak zanizaja swoje koszta, iz w konowym stadium prac nie maja juz srodkow na rzetene dokonczenie zobowiazan. Mielismy wiele takich przypadkow i nadal nikt sie nie nauczyl na bledach. Dotyczy to zarowno wielkich inwestycji, jak tez drobnych np. sprzadanie w urzedach panstwowych. Gdzie po obliczeniu calosci wychodzi na to, ze pracownik zarabia 2.75 pln/h brutto. Nie wiem, czy Hiszpanie sa godni zaufania czy tez nie, bo nie mam zadnej podstawy do wystawiania im cenzurki. Slyszac jednak o - najnizszej- ofercie...przechodza mnie dreszcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować ! To jak na Dragados i tak drogo, odc.A4 wygrali za cenę poniżej 50% kosztorysu,... a grzebią się. 20 km odcinek do Szarowa oddali z ponad rocznym opóżnieniem, ciekawe czy powypłacali ponad 40 polskim podwykonawcom pieniądze, bo mijają dwa lata. Ale dla dróg grunt to dobre referencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
46,5 mln zł (= ok. 10 mln euro) za 1 km drogi! I to nie autostrady! Z czego się ją buduje, z marmurowych polerowanych płyt? Ze srebra? A może ona biegnie przez bagna, góry, doliny, trzeba tunele w skale przebijać? W dodatku cena ta nie nie obejmuje wykupu terenów pod drogę, tylko budowanie... Więc do faktycznego kosztu powstania drogi trzeba jeszcze doliczyć wykup gruntów. Jak to skomentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczesna radość. Dopiero zostały otwarde oferty. Jeszcze cała procedura sprawdzająca, czy firma która dała najniższą ofertę, spelnia warunki. Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie przez Inwestora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa podejrzana. Bo jak coś jest taniochą to lepiej z tym ostrożnie. Żeby nie było tak z Kitajcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajdzie ze tanio 474mln za 10km to jest i tak duzo; 20km autostrady na wschód od Warszawy kosztuje 567mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...