Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowca w.w. passata wyprzedzał mnie między Kurowem a Markuszowem,jechał bardzo agresywnie,wielokrotnie łamiąc przepisy,marne pocieszenie,że był trzeźwy, osoby w szpitalu zapłaciły za jego głupotę. ps.,,Złodziejstwo jest wybaczalne,głupota nie.''N.Bonaparte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj wracałem tamtędy o 21:30 i przez CB mówili, że 3 osoby zginęły..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie 3... ale 70 letnia kobieta jest w stanie krytycznym raczej brak szans na przezycie...dziewczynka z podwujnym zlamaniem nogi...druga zas bez wiekszych obrazen...jestem z zagrod ta kobieta to moja sasiadka :/ .szkoda slow...kolejne osoby na tym przejsciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile osób ma jeszcze zginąć czy ma być potrąconych, żeby zrobili w tym miejscu światła? Ja też byłam potrącona na tym przejściu, a ten wypadek zdarzył się w mojej obecności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne ofiary, te osoby niczym sobie na to nie zasłużyły.. ;(czy w końcu coś się tu zmieni aby było bezpieczniej..? Ten pirat na pewno nie zrobił tego umyślnie ale za złamanie tylu przepisów i spowodowanie śmierci i uszkodzenie zdrowia innych powinien odpowiedziec, to co się stało nie miesci się w głowie... dziewczynka ma niecałe 4 latka.... a takie przeżycia, szpital. kłopoty ze zdrowiem, na swoich oczach straciła babcie.. Współczujemy serdecznie Rodzinie... i błagamy o wysepke i światła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...