Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzów/ Las Dębowy/ Braciejowice / Kępa Gostecka

Utworzony przez Gosia.., 23 maja 2010 r. o 12:09
Prosze o inf. z tych miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Las Dębowy, okolice nr 50 to jakieś 500m za remizą w stronę Zakrzowa - są podtopieni do na około pół metra. Zakrzów, również okolice około nr 50 - woda około pół metra na polach. Wodę zatrzymują budynki gospodarcze stąd woda aż tak nie wchodzi na gospodarstwa. Wał na Kepie Gosteckiej mocno umocniony. Z tego co mi kuzynka mówiła nie ma mozliwości by sam się przerwał. Na kolonii Wrzelów woda do parapetów, tak było w nocy. Oglądam teraz na TVN24 i pokazują okolice Wilkowa, mówią o rzece Chodelka - ma potęznych rozmiarów rozlewisko i apeluja o ewakuację. Namówiłam rodzinę by sie ewakuowała i zorganizowaliśmy transport do Wrzelowa. Czekam jak na szpilkach kiedy zostaną ewakuowani. O reszcie miejscowości nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuje za te informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia.. napisał:
dziekuje za te informacje.
Od strony Opola jest możliwy dojazd do Wrzelowa. 20 minut temu Rodzina z Lublina ewakuowała moja Babcię. Uważajcie wszyscy na siebie i kto może niech ewakuuje najbardziej zagrożonych. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd te informacje: "Las Dębowy, okolice nr 50 to jakieś 500m za remizą w stronę Zakrzowa - są podtopieni do na około pół metra." ? z tego co ja się orientuje woda jest po niezamieszkałej str drogi, gospodarstwa nie są podtopione, a już na pewno nie na pół metra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skąd te informacje: "Las Dębowy, okolice nr 50 to jakieś 500m za remizą w stronę Zakrzowa - są podtopieni do na około pół metra." ? z tego co ja się orientuje woda jest po niezamieszkałej str drogi, gospodarstwa nie są podtopione, a już na pewno nie na pół metra...
Brat mojej Mamy tam mieszka i jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym - stąd informacja! W Zakrzowie również mieszka moja kuzynka, z która tez mam kontakt telefoniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama pochodzę z tej miejscowości i akurat w tym rejonie, który wymieniłaś wody jeszcze nie ma w gospodarstwach. informacja z przed kilku minut. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sama pochodzę z tej miejscowości i akurat w tym rejonie, który wymieniłaś wody jeszcze nie ma w gospodarstwach. informacja z przed kilku minut. pozdrawiam.
W takim razie cieszę się bardzo. Być może panika starszych ludzi wyolbrzymia podtopienia. Jak dla mnie mogło by wcale nie być tam wody.. Pozdrawiam i dziękuję za informację też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diablica22 napisał:
sa jakies nowe informacje ??
zaprzyjazniony naczelnik z Opola potwierdzil nasze wczorajsze teorie, Braciejowice powinny sie uratowac jako jedyne przed zalaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...