Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Do płacącej podatki i innych troskliwych aktywistów tego forum: Chętnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości, ale osobiście. Jestem dzisiaj w domu ok. 19, zapraszam. Na zebraniu wiejskim we wtorek 24 stycznia było 31 osób(Zakrzówek liczy ok.3 tys.mieszkańców). Niektóre z dylematów, które spowodowały nie podjęcie uchwały budżetowej w grudniu, zostały przeze mnie przedstawione, zdałam również relację ze swojej działalności w Radzie w 2011 roku. Pytań wówczas nie było. Jeżeli któraś wieś na zebranie mnie zaprosi i będę dysponowała wolnym czasem - przyjadę. Na forum rozmawiać nie będę; wszelkie chamstwo i złośliwości skierowane pod moim adresem nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina Kawęcka - Rachoń napisał:
Do płacącej podatki i innych troskliwych aktywistów tego forum:Chętnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości, ale osobiście. Jestem dzisiaj w domu ok. 19, zapraszam.Na zebraniu wiejskim we wtorek 24 stycznia było 31 osób(Zakrzówek liczy ok.3 tys.mieszkańców). Niektóre z dylematów, które spowodowały nie podjęcie uchwały budżetowej w grudniu, zostały przeze mnie przedstawione, zdałam również relację ze swojej działalności w Radzie w 2011 roku. Pytań wówczas nie było. Jeżeli któraś wieś na zebranie mnie zaprosi i będę dysponowała wolnym czasem - przyjadę.Na forum rozmawiać nie będę; wszelkie chamstwo i złośliwości skierowane pod moim adresem nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Radna nawet nie wie ile mieszkańców liczy jej własna miejscowość. Niezbyt dobrze to o niej świadczy. A może ktoś się podszywa pod Panią Radną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani radna to nie są zlośliwości cala gmina liczy 6940 mieszkancow z Zakrzowek ma o wiele mnie niz pani podala. Proszę sie nie obrazac na innych tylko czasami dac się przekonac bo naprawde niezawsze pani ma racje. Ja nie chce pani obrazac i nie czynię tego jest pani I kadencje, trzeba się uczyc od starszych radnych i z nimi rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podobno dzięki Państwu Radnym możemy się w tym roku pożegnać z jakimi kolwiek imprezami w Zakrzówku??? A swoją drogą Ci sami za czasów wójta Cieśli popierali budowę Domu Kultury w Zakrzówku a teraz robią wszystko aby nie mogł funkcjonować a możeby tak P. Staroch ten dom kultury z Zakrzówka cegiełka po cegiełce przenieść na Majdan - po co budować nowy ??? - temat do przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojcie gratulacje zyskuje pan w moich oczach po tej sesji, ale baczniej sie przyglądać pracownikom Urzedu Gminy. Jak Pana spotkam to porazmawiamy. Wiele problemów ma tutaj swoje źródlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe spostrzezenie, tak samo mowili z Andrzeja. Ale to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego radni nie skubneli kasy ze Świetlicy Wiejskiej co ma powstac na Majdanie-Grabinie? W planach w tym roku jest 400 tys i w następnym tyle samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jedno mamy w radzie złą sytuacje i tak dalej byc nie może . Dla radnych nie jest wazny rozwoj gminy ani interes wsi. tu nie chodzi o koalicje ale o inwestycje, ktore bedą nam sluzyly mlodzi zeby mogli pograc w kosza zeby byly busy do lublina i krasnika jakis plac zabaw dla dzieci. Zeby cos sie dzialo w tej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jak bedziemy to wszystko na kredytach to zamiast w piłkę będą te dzieci musiały za nas konsekwencje naszych nierozważnych działań. Tak samo jak finanse państwa, nasz samorząd jest zadłużony. Każdy kredyt kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jakurat konkursu na dyrektora domu kultury to nie było nie został nigdzie ogłoszony a że był to na tym forum opwiadają ci dal których jest to nie wygodne po zatym samo zatrudnainie w naszj gminie jest dośc dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sparawdzałem na bipie i nie widze konkursu ale powiem to ich spawa jak tam się zatrudniją ja uważam że to dziwne i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecie rada ubieglej kadencji nalegala na milionowe kredyty bo trza robić boisko w Sulowie, dom kultury w Zakrzówku, kanalizacje w Sulowie a teraz pan Lapiński mowi zeby na 2 lata zamknąć dom kultury zeby nie robić wodociągu i kanalizacji. Jak to o was radni świadczy? Jak wy wyglądacie w oczach społeczeństwa Panie Lapiński i wy ze starej rady czemu nie zaproponowaliście tych 300 tysiecy na splatę kredytow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pomysł każdy niech zostanie wujtem przez 3 mieisiące władza dla każdego władza w ręce ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobił sie niepotrzebny smrud a wojt lemiecha wyszedł z tego najlepiej tylko bacznie obserwować pracownikow, patrzeć im na ręce i sluchać bo wynoszą na zewnątrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze wejsc na te strone jest relacja z sesji, nawet ciekawa http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=1226#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt mówi, że jest nadwyżka między przychodami i rozchodami. Chyba za mało jeszcze opanował matematykę.... Widać jakość jego wykształcenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah śmieszny filmik najlepsze jak wójt znudzony podpiera ręką policzek hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy radni byli w domu kultury bo ja byłam, nawet mebli nie ma już nie wspomnę o komputerach biurkach pożyczaja ławki i inne rzeczy zeby dzieci mialy gdzie siąść Panowie radni przemyslec swoje decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i nie ma ale od tego zatrudnili ludzi w tym domu kultury żeby zdobyli załatwili niech coś robią pozyskują pieniądze innym gminom się udaje maja nowych pracowników w bibliotece maja w domu kultury przecież my nie będziemy się za nich martwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w piątek w urzędzie pracy w Krasniku, słyszałem jak sie śmiali z kilku naszych radnych Nie jest milo słuchać takich rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...