Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Jolanta napisał:
To gospodarni ci nasi radni. Krzyczą , że za mało kasy na oświatę, brakuje na to, na tamto a na referendum kasa się znajdzie?! Ja się pytam z czyjej kieszeni? Coś mi się wydaje, że nie wielu z WAS zostanie na następną kadencję.
Nie strasz , nie strasz bo się ses....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie strasz , nie strasz bo się ses....
A jakie to straszenie? Przyznaję rację , coraz więcej ludzi w zakrzówku i na wioskach tak mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszaleliście ludzie wypisując takie brednie na tym forum. Każdy ma swoją prawdę lecz prawda przeciwników Wójta jest co najmniej zastanawiająca. Brakuje mi słów na obrzucanie błotem jego ojca. Wygląda na to, że bardzo się go boicie, nawet gdy jest chory. Może po prostu nie macie argumentów sensownych i logicznych aby np wytłumaczyć dzieciakom, że w Zakrzówku boisko do gry to zbytnie szaleństwo? Pewnie - lepiej niech nudząc się wieczorem spiorą was na kwaśne jabłko ... hehhe Może wtedy uzmysłowicie sobie, że wszystko co Wójt zaplanował w budżecie to INWESTYCJE. Inwestycje w ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
A jakie to straszenie? Przyznaję rację , coraz więcej ludzi w zakrzówku i na wioskach tak mówi.
Może i coraz więcej, ale są i bardzo niezadowoleni z wójta. Ja zarzucam wójtowi brak kultury. Byłam świadkiem, niewłaściwego moim zdaniem, potraktowania pewnych osób. To jest niedopuszczalne, aby tak młody człowiek bez szacunku zwracał się do starszych od siebie. Nie wiem czy dojdzie do referendum czy nie, ale jeśli tak to ja jestem przeciwko wójtowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
No właśnie podziel sobie tą kwotę 132 tyś. na ilość uczniów i porównaj ją z kwotą przypadającą na jednego ucznia w innej szkole. Nie mów więc, że do szkoły w Bystrzycy się nie dokłada. Gdyby ci uczniowie chodzili do innych szkół nie trzeba by było zakładać nowej klasy, więc takie rozwiązanie uzdrowiło by finanse naszej gminy i to byłaby prawdziwa oszczędność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
referendum to juz pewne dzisiaj slyszalam radnych mowili, ze odwolaja wojta. a wystawia Widomskiego z krusu bo lemiecha jest za miekki i uklada sie z ludzmi satrej ekipy i trzeba go odwolac. Dzis bylo zebranie w remizie ale nie wiem, jak ktos byl prosze o info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bylem, bylo ok.kilkadziesiat osob. Wojt bardzo ladnie odpowiadal na pytania siedzial z soltysem i pracownikami. fajna rozmowa i fdyrektorka Jamroz z nimi. Byli radni pan Zuraw, Lemiecha i pani Rachoń- wszyscy mowili ze popra budzet. Ja nie wiem o co chodzi z tym wszystkim. podobalo mi sie wojt mowil o Domu kultury i inwestycjach, ludzie sie pytali o plac zabaw, orkiestre. Bardzo mi sie podobalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
referendum to juz pewne dzisiaj slyszalam radnych mowili, ze odwolaja wojta. a wystawia Widomskiego z krusu bo lemiecha jest za miekki i uklada sie z ludzmi satrej ekipy i trzeba go odwolac. Dzis bylo zebranie w remizie ale nie wiem, jak ktos byl prosze o info.
Oby to była prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
referendum to juz pewne dzisiaj slyszalam radnych mowili, ze odwolaja wojta. a wystawia Widomskiego z krusu bo lemiecha jest za miekki i uklada sie z ludzmi satrej ekipy i trzeba go odwolac. Dzis bylo zebranie w remizie ale nie wiem, jak ktos byl prosze o info.
No I WIDZICIE WSZYSCY WIĘC OD SAMEGO POCZĄTKU CHODZIŁO O PANA WIDOMSKIEEGO !!! Ja wiem On się z nikim nie układa nawet sąsiadów z jednej wsi na korytarzu nie zauważa TAK TAKIEGO WÓJTA NAM TRZEBA KOCHANI RADNI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiej szopy na sesji dawno nie bylo. Stary lemiecha zasłabł, Drozd nic nie mowil. Prowadzil sesje Staroch Zabrali Jamrozowej z domu kultury i dali na szkoly. Przekazala rada na szkoly 300 tys. Pierwsza gmina w Polsce z taka sytuacja. żenada droga rado....OPAMIETAJCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszalam na Zakrzowku, pożal sie Boże- ta rada. wspolczuje Wojtowi podobno zachowal twarz i postawe. Porzadny czlowiek, jestem pewna ze sobie poradzi. Uchwalili jednoglosnie budżet. sadze ze kilku radnych straci mandaty przy kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo wam mowić, trzeba bylo przyjść na sesję i posłuchać. Moj kolega był i mówił że zenada dali pieniądze na oświatę, sport i jakieś barierki w sulowie. A zabrali z domu kultury i administracj Ale i sesja i prowadzenie żenada, gdyby nie mecenas wojta lemiechy nic by nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Widomskiego nie było? Podobno to dzięki niemu uchwalili budżet bo się porozumiał z Lemiechą. Wspaniały człowiek z Pana Panie Piotrze. Stanął Pan ponad podziałami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM TYLKO ZE MAŁO LUDZI BYŁO I ZE BYŁO SPOKOJNIE. RADA UCHWALIŁA BUDŻET, I PO SPRAWIE I PO REFERENDUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
łatwo wam mowić, trzeba bylo przyjść na sesję i posłuchać. Moj kolega był i mówił że zenada dali pieniądze na oświatę, sport i jakieś barierki w sulowie. A zabrali z domu kultury i administracj Ale i sesja i prowadzenie żenada, gdyby nie mecenas wojta lemiechy nic by nie zrobili.
No to ładnie. No ale po co komu dożynki i Święto Mleka, biblioteka... Najważniejsze żeby utrzymywać kilkunastoosobowe szkoły, po ktorych dzieci maja problemy z osiagnieciu dostatecznej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mi tak sie wydaje ze bedzie w gminie nowy zastepca no bo jak mozna raz popierac a raz nie popierac dogadali sie jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek napisał:
i mi tak sie wydaje ze bedzie w gminie nowy zastepca no bo jak mozna raz popierac a raz nie popierac dogadali sie jak zawsze
Tylko ciekawe skad wezma na pensje takiego darmozjada Jeden juz byl o nazwisku ...(coz za zbieg okolicznosci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiodlem sie na radnych spodziewalem sie rferendum posmielisiebysmy jak na Brzozowce Zaczne na te sesje chodzic mowil soltys ze bylo wesolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno i telewizja z lublina byla trzeba panarome ogladac. Ale slyszalem zeuchwalili 13 bylo za ja juz nie rozumie tego wszystkiego no to o co chodzilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, po co nam taka rada ,wstyd na okolice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...