Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załadowane busy do przewozów ludzi

Utworzony przez Gość, 24 września 2008 r. o 22:24
Proponuję redakcji zająć się sprawą przewozu osób w busach na trasie Lublin-Bełżyce-Poniatowa-Opole w których to bardzo często zdarza się, iż są przeładowane a ludzie stoją ściśnięci jak w puszce. Trasa jest ruchliwa, prędkość+ całkowita masa mają kolosalne znaczenie w razie zdarzenia a o takie nie trudno, wystarczy że zawini element maszyny jak to miało miejsce w autobusie PKS Opole, który uderzył w drzewo w Bełżycach 21 maja br. Aż strach pomyslec jakby wydarzyla sie tragedia z udzialem zaladowanego busa jadącego 80 czy 90km/hz 20 osobami i uderzającego w drzewo ? Miałem okazję wracać nie raz takim załadowanym busem,( fakt na właśne życzenie się to takiego wsiada, ale jakoś do domu trzeba wrócic, ale można i nie wrocić też jest taka opcja w razie czego) kierowca zabrał tyle ludzi, że aż brakowało powietrza. Pewna kobieta się zbuntowała i wymagała by nie brał już ludzi i otworzył okna by umożliwić dostęp powietrza. Niestety otrzymała odpowiedź "było nie jechać" i jeszcze inną wiązankę, której nie warto tutaj przytaczać. Czy można w jakiś sposób zapewnić ludziom, że w bezpieczny sposób wrócą ze szkoły czy pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zgadzam się z przedmówcą - tak dokładnie wygląda przejazd busem na tej trasie - ciasnota, duchota i chamstwo kierowców. Ludzi biorą na stojąco ile wejdzie, jeżdżą jak wariaci łamiąc po drodze wszystkie możliwe przepisy - wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu, przekroczenie prędkości itp. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy w takim przypadku dzwonić na 997
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat busiarzy to temat rzeka. Zaraz za forum ujawnią się użytkownicy o enigmatycznych ksywach "Aron" i "Zygi". którzy opowiadać będą jak cudownym i komfortowym środkiem transportu jest bardzo tani bus. Busy na omawianej trasie to stare rzęchy. Tyle komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwujący napisał:
Temat busiarzy to temat rzeka. Zaraz za forum ujawnią się użytkownicy o enigmatycznych ksywach "Aron" i "Zygi". którzy opowiadać będą jak cudownym i komfortowym środkiem transportu jest bardzo tani bus. Busy na omawianej trasie to stare rzęchy. Tyle komentarza.
jak ci nie pasuje jeździj super pachnącym i bezpiecznym autobusem Aron !!! gdzie jesteś? wróć, odezwij się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwujący napisał:
Temat busiarzy to temat rzeka. Zaraz za forum ujawnią się użytkownicy o enigmatycznych ksywach "Aron" i "Zygi". którzy opowiadać będą jak cudownym i komfortowym środkiem transportu jest bardzo tani bus. Busy na omawianej trasie to stare rzęchy. Tyle komentarza.
kiedyś w busach jeździło się komfortowo - tyle osób ile siedzeń i nie było tłoku. A teraz ??? To co wyprawiają przewoźnicy na trasie Lublin - Opole-Poniatowa to skandal. za takie warunki to urząd marszałkowski powinien odebrać im koncesje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi życie ludzkie, lepiej by ktoś mógł zarobić kosztem innych :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc dlaczego pchacie się do tych busów??? Przecież są autobusy kilkadziesiat metrów dalej, cena też ta sama!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy jezdza przed autobusami, a autobusów nie ma co 20 minut niestety, tak btw nie wiem po co sie juz w Belzycach busy zatrzymują jak są zaladowane i biorą na chama ludzi, to nie wina pasazera a kierowcy ze bieze tyle ludzi ! bo i tak sie zatrzymuje by jak najwiecej ludzi zabrać wiec tu caly pies pogrzebany. Czekalem raz w lublinie na krasnickiej na busa to sie zatrzymal do opola, caly zaladowany nie wiem po co, myslal ze wejde na dach ? kretyn jakis :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sprawą powinna zając się policja - ale nie z Poniatowej czy Opola bo busy wtedy jeszcze nie są pełne - ale z Bełżyc oraz z Lublina - bo tam busiarze dobierają ile wlezie - i najłatwiej byłoby złapać ich wtedy na gorącym uczynku. Apel do policji - zróbcie w końcu porządek z tymi chamami busiarzami !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ta sprawą powinna zając się policja - ale nie z Poniatowej czy Opola bo busy wtedy jeszcze nie są pełne - ale z Bełżyc oraz z Lublina - bo tam busiarze dobierają ile wlezie - i najłatwiej byłoby złapać ich wtedy na gorącym uczynku. Apel do policji - zróbcie w końcu porządek z tymi chamami busiarzami !!!!!!!!
dobra zrobimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerny Boguś potrafi a cwaniak Opera jeszcze bardziej itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy też jest dobry ale jaki szef taki pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest Zygmunt W. ten to potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus 6.20 z poniatowej do lublina - wł. Jurak, kierowca nn - dziś w bełzycach tak dopakował ludzi, że ok. 12-13 osób jechało na stojąco !!! i co mieliśmy zrobić ??? wysiąść w połowie drogi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=contact proszę bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=contact proszę bardzo
Bardzo rozsądny komentarz. Wszyscy wiedzą, że jest żle, komentuja, ale najlepiej jakby ktoś za nich to załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Bardzo rozsądny komentarz. Wszyscy wiedzą, że jest żle, komentuja, ale najlepiej jakby ktoś za nich to załatwił.
Bo ja z natury rozsądny jestem Nie jeżdzę busami bo nie mam takiej potrzeby ale dla tych co jeżdzą poniższy link. I nie wstawiam go żeby kogokolwiek straszyć. Test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bus 6.20 z poniatowej do lublina - wł. Jurak, kierowca nn - dziś w bełzycach tak dopakował ludzi, że ok. 12-13 osób jechało na stojąco !!! i co mieliśmy zrobić ??? wysiąść w połowie drogi ???
SKANDAL redakcjo i czytelnicy dzisiaj jechałem busem Mercedes Sprinter o 7:25 z Bełżyc do Poniatowej (dalsza trasa Opole Lubelskie), we Wronowie jechało już 41 osób, tak 41 osób a miejsc jest 21 w busie !! Nie dało sie wcześniej wyjsc bo kierowca nabrał tylu ludzi a mu sie spieszylo wszystkich poganiac na tył bo jak to powiedzial nie bedzie jechal 2 godziny do Opola ! Dobrze, że mam paragon to wiem co to za firma z Opola Lubelskiego i nigdy ją nie pojade juz, aha bus w barwach pewnej firmy, która zajmuje się dostarczaniem internetu. Nastepnym razem 997 ale czy go zlapia jak tak szybko wali na trasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jechałem do Lublina busem ( własciciel ), miejsce siedzące od Poniatowej jak najbardziej, ale to co zaczęło się dziać po drodze.......... 14 osób wziął z trasy na stojąco !!!!!!!!!!!! Koszmar jakiś !!!!!!!! Ludzie pokładają się na siebie, smród, ciasnota, zawiadomiłem policję. Namawiam róbmy to, bo faktycznie wożą jak nas jak towar. Ludzie jeżdżą i będą jeździć. Niech każdy po takiej przejażdżce zawiadamia policję, poskutkuje mam nadzieję.
Ostatnio edytowany 19 października 2010 r. o 11:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...