Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Logiczne to jest to ze mieszanie polityki z kosciolem jest chore i w tej calej katehezie plynacej z owych komentarzy nie widze ani odrobiny pokory a przeciez to wlasnie pokora jest symbolem prawdziwych katolikow... ;) nie bede dyskutowac bo nie ma o czym. Radna doskonale wie czy i jak oklamywala ludzi czy nie a cala sprawe na szczescie rozpatrzy i osadzi prokuratura i bardzo dobrze takie sprawy trzeba wyjasniac na bierzaco :)
Pokora nie jest żadnym symbolem tylko cnotą. I to cnotą moralną. ;) Ale jak ktoś kto nie potrafi przyjąć prawdy i pragnie dogryźć niewinnej osobie może odróżnić cnotę od symbolu? Już nie mówiąc (drugi raz) że to cnota moralna. Należy pamiętać że owa cnota, a swoją drogą moralność, nie występuje u każdego gatunku, osobnika czy komentatora. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję "jestemtu" za lekcje religii, zatem gdzie owa pokora w tych komentarzach? Póki co to więcej zarzutów i wrogich słów rzucane było  pod adresem burmistrza i osób, które popierają rewitalizacje Centrum Miasta :) Nie opowiadam się po żadnej ze stron niemniej jednak znam wersję osób, których podpisy znalazły się na danych listach i sama Radna, którą uważam za rozsądną i sympatyczną kobietę, przyznała, iż nie przedstawiała treści petycji mieszkańcom i skąd wzięły się dwa pisma skoro mieszkańcy składali podpisy tylko raz?? Nie mieszajmy kościoła w sprawy polityczne bo nie o to chodzi i nie mam zamiaru nikogo obrażać ani zarzucać nikomu braku moralności bo to nie świadczy dobrze o kulturze osobistej a skoro obroną niektórych jest tylko i wyłącznie atak a nie logiczne myślenie cóż bywa i tak :) Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, szkoda mi tylko mieszkańców Emilcina, którzy postawieni zostali w beznadziejnej sytuacji, i gorszej głupoty niż to, że burmistrz ich zastrasza nie słyszałem ;) Gorąco pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@opolanin Jestem zbyt bogaty żeby jeździć do biedronki,buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś tu może zgłosić sprawę do prokuratury to mieszkańcy, bo to oni zostali teoretycznie oszukani a nie burmistrz. Moim zdaniem, jeżeli ktoś zawiadomi prokuraturę to i tak sprawa do umorzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem sprawa jest bulwersująca ale nie trzeba tego tak przyjmować lepiej to rozważyć spokojnie i wyciągnąć wnioski ale prokuratura to chyba przesada,są przecież ważniejsze sprawy.Wszystko powoli się wyjasni i proszę bez paniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA WIEM,DLACZEGO PODPISY MIESZKAŃCÓW EMILCINA SĄ KOŚCIĄ NIEZGODY.OTÓŻ PANI AGNIESZKA DZIAŁA Z RAMIENIA PiS,CO NIE PODOBA SIĘ NIEKTÓRYM URZĘDNIKOM .DRUGA SPRAWA TO,ŻE PANI AGNIESZKA WIDZI SPRAWY SZERZEJ,NIE MA PERSPEKTYWY ZAWĘŻONEJ,W PRZECIWIEŃSTWIE DO PANA BURMISTRZA.PANI AGNIESZKA ZNA PROBLEMY MIESZKAŃCÓW,JAK CHOCIAŻBY TO,ŻE POD KONIEC 2015 ROKU,PO REMONCIE DROGI 747,MIESZKAŃCY EMILCINA MIESZKAJĄCY PRZY TEJ DRODZE(747) STRACILI MOŻLIWOŚĆ WJAZDU NA SWOJE POSESJE.MOŻE ZAMIAST TOCZYĆ WOJNĘ Z RADNĄ,PAN BURMISTRZ ZAINTERESOWAŁ BY SIĘ ŁASKAWIE TĄ SPRAWĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...