Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbiera mnie na wymioty gdy czytam o zbiórkach wszelkiego rodzaju,bo największy złodziej jakim jest państwo zabiera obywatelowi ponad 60% dochodów,to powinno zadbać o wszystko co potrzebne obywatelowi.A tu ciągle żebranina i każdy mający problem z nim zostaje sam.Rzadko się zdarza ,że są akcje charytatywne.Powinni byc zaproszeni Ci ,których dochody są kilkakrotnie wyższe od średnich.Np.wszystkich funkcyjnych co się pokazują w "szkiełku" co tydzien itd.itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 zebrano , a ile wydano na organizację i jedzenie, pewnie 150, więc trzeba było przekazać 150 a nie organizować zjazdu elit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"księgowy"...najprawdopodobniej nie masz żadnego pojęcia o takich sprawach i przysłowiowy gul Ci skacze. Na całym świecie tak właśnie organizuje się niezbędne dla lokalnych społeczności środki finansowe. Poznaj tylko formy finansowania i funkcjonowania np. skandynawskich klubów sportowych. Dla mnie wzorem jest małe szwedzkie miasteczko Sveg dumne ze swoich mistrzów olimpijskich w curlingu. Tam każdy zdolny do wysiłku fizycznego mieszkaniec świadczy nieodpłatnie prace pielęgnacyjne w okolicznych lasach po to, aby firma zawiadująca tym dobrem całą należną za wykonaną pracę należność przelewała na konto klubu! I w tym wypadku mówimy o dużych pieniądzach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Księgowy i głos rozsądku! Niech organizatorzy Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski (trzeci Caritas nie jest urzędem publicznym) podadzą jaka kwota wsparły bal. Coś mi się wydaje, że to znacznie większe środki niż zebrano.. Ale kto im zabroni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wszyscy dotychczasowi komentatorzy to dobra zmiana. Wstęp na bal kosztował 150pln. Czy wszędzie musicie widzieć przekręty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...