Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdjęcie posła Wilka nie dla dziennikarzy

Utworzony przez STYX, 19 marca 2009 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Takie niby wierzące te burki z PO a tu jak zwykle, im kto nabożniejszy tym dalej od prawowitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to nie poseł naruszył przepisy prawa tylko kompan podróży, a może potwierdzić ten fakt monitoring fotoradaru, to mamy doczynienia z poświadczeniem nieprawdy, a to już poważna sprawa zdaje się? - tak pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproście posła Wilka by Wam pokazał owe zdjęcie. Skoro kierował służbowym samochodem Urzędu Miasta (ciekawe z jakiej racji. Czy daliby i mi trochę pokierować tą bryką?) to pewnie nie będzie miał nic do ukrycia i pokaże to zdjęcie. Jeżeli nie pokaże to oznaczałoby, że to nie poseł kierował a wesoła ekipa z samochodu chciała zaoszczędzić na mandacie. Na zdjęcie z Policji raczej bym nie liczył. Pewnie okaże się, ze jest rozmazane lub zaginęło w toku śledztwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jeśli nie prowadził poseł tylko kto inny w tym wypadku "pasażer", a tylko tak poseł oświadczył, to: 1. jest to wprowadzanie policji w błąd, 2. jest to poświadczenie nieprawdy. Organ właściwy wobec posiadanych informacji prasowych, w tym przypadku policja w mieście Nisko winna wszcząć postępowanie z urzędu... Rozróznienie postaci posła i jego "pasażera" tak różnych fizycznie nie powinno stanowić żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki immunitetowi poseł nie zapłacił mandatu. A zwykły policjant jak zostanie złapany płaci jak każdy podatnik. Tylko w Polsce jest taka sprawiedliwość że osoby z immunitetem nie mogą być zatrzymane do kontroli, świadomie mogą łamać przepisy bo chroni ich otoczka jaką sobie zapewnili ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto delegacje burmistrza Kraśnika, byłego wice POowca na Lubelszczyźnie, w III i IV kwartale 2008 roku. W odpowiedzi udzielonej gazecie lokalnej nie ma mowy o tym, że w lipcu na Węgrzech był poseł WILK. http://dziamber.wordpress.com/2009/02/25/b...%e2%80%93-6809/ A przy okazji warto przypomnieć kulisy zakupu samochodu dla UM w Kraśniku, o czym był program INTERWENCJA: http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://policja.krasnik.pl/news.php?readmore=117 to można ujawniać zdjęcia czy też nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowie i inni ludzie władzy powinni płacić podwójnie mandaty, większa władza większa odpowiedzialność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu wlepić 10pkt karnych i 5000zł mandatu prawo powinno byc dla wszystkich a nie tylko imunitety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA - to jest naprawdę porąbany kraj. NIGDZIE w cywilizowanym Świecie tego nie ma, co tutaj w sferze naginania prawa.... przykłady: Norwegia - Normalność (byłem, wiem) Szwecja - Normalność (byłem, wiem) Czechy - Normalność (byłe, wiem) A Polska - deb***izm prawny do kwadratu. To i robią co chcą..... a ty zwykły, szary człowieku płać na takich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i POlska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...