Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrada na saksach kiłą ukarana

Utworzony przez Eurosceptyk, 21 lutego 2008 r. o 04:58 Powrót do artykułu
A nie mówiłem, że N unia Europejska to syf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eurosceptyk napisał:
A nie mówiłem, że N unia Europejska to syf?
A nie mówiłem ze idiotom na forum Wstęp wzbroniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zabawa - jest ryzyko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eurosceptyk napisał:
A nie mówiłem, że N unia Europejska to syf?
Syf to robią Polacy zadając się za granicą z najgorszym motłochem i dobrze im tak, bo jak się nie mysli to trzeba ponosić przykre konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO TU JESZCZE ROBISZ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tk napisał:
TO CO TU JESZCZE ROBISZ....
Każdy ma prawo mieszkać gdzie mu się podoba jak również wyrażać własne zdanie na forum. Prawda jest taka, że większość Polaków wyjeżdżających za granicę zachowuje się tam skandalicznie. Poza tym wyjeżdża też spora część patologii, ktorej zachowanie nie przysparza normalnym, ciężko pracującym rodakom powodów do dumy. Normalny człowiek nie będzie szukał rozrywki w podejrzanych miejscach z podejrzanymi ludźmi, bez zabezpieczania się, której naturalną konsekwencją może być choroba weneryczna a nawet aids.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...