Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgwałciła męża kijem. Nowy proces morderczyni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2016 r. o 09:48 Powrót do artykułu
mogłaby zostać patronką czarnych marszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I też twoją sympatią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zdradził to dobrze mu zrobiła też bym tak zrobiła Ale jeszcze bym opciela jaja i jądra i dała mu zjeść pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie był w Stanach, tylko w więzieniu. Alkoholik, wulgarny, psychicznie chory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak zdradził to dobrze mu zrobiła też bym tak zrobiła Ale jeszcze bym opciela jaja i jądra i dała mu zjeść pozdrawiam :)
Mózg masz dawno "opcięty", to i taki bełkot produkujesz. Niepozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście po***e szowinistki.mordy w kubeł!!! zginął człowiek i to w męczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MYSLALAM ZE JEDA BABA DRUGIEJ BABIE WSADZIŁA DO D....Y GRABIE HAHA DOBRZE MU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM PÓŁPAŚCCA JADE AUTOBUSEM ZARAZ I MAM PRZESIATKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włożyć jej w śmierdzące jelito kuta.a. słonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku jak łatwo niektórzy przyzwalają na morderstwo. "Dobrze zrobiła", "opciela" itd. Może jeszcze zalegalizujmy morderstwa skoro dla was to takie normalne !!! Jesteście wredni. Nie ważne jakim był człowiekiem i nikt nie ma prawa kogoś mordować. Ludzie ogarnijcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieszczocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba za duzo razy serie Piłą oglądała, albo teksańską masakre piłą mechaniczną i się babci udzieliło :P Ciekawe uczucie jak goscia nadziała. Jakiś strasznie słaby musiałbyc, że taka dała mu rade. Jakby ją trzepną raz drugi w leb czyms to by nie wstala, ale to teraz on by był morderca. Koło byłoby zamkniete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje na tym świecie:( MASAKRA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mąż lubił seks analny ,a kobieta nie . mąż poszukał z oszczędności z us-ej fajnej młodej ***czki i sobie dymał. kobieta się dowiedziała i stwierdziła,że najpierw niech mąż poczuje co to anal ,a później mu da. gość kopnął w kalendarz i po sprawie. a swoją drogą. kobiety są jednak puste.. ostatnio miałem taką co to ona nie potrafi,jaka to ona nie jest i co.. w dupke ci nie dam.. kuźwa laskę zrobić ,jajka wylizać i rozłożyć to każda głupia potrafi,a tu zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stryczek, albo eksperymenty medyczne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ewa P. znacznie większa od swojego męża, okładała Wiesława kijem od szczotki. Tłukła tak mocno, że kij się złamał." ... mógł sobie wziąć za żonę chucherko a nie Heroda .... to może nic by mu się nie stało. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno była katoliczką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie była katoliczką. Należała do KOD. To pewne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie czytała GW. Tego możemy być pewni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj Czerniejów dzisiaj Piotrowice. Od Zemborzyckiej do granic województwa idzie ta zaraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...