Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana czasu. Tej nocy pośpimy godzinę dłużej

Utworzony przez Monisia, 30 października 2021 r. o 17:53 Powrót do artykułu
3 lata temu 84% osób w sondażu opowiedziała się za końcem zmiany czasu, a teraz dowiaduję się, że UE potrzebuje jeszcze 5 lat, żeby to wprowadzić. Tak się szanuje demokratyczną wolę Europejczyków, nie mówię o tempie legislacji, bo to śmiech. Jestem za UE, ale Korwin ma rację, że to biurokratyczne szambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata temu 84% osób w sondażu opowiedziała się za końcem zmiany czasu, a teraz dowiaduję się, że UE potrzebuje jeszcze 5 lat, żeby to wprowadzić. Tak się szanuje demokratyczną wolę Europejczyków, nie mówię o tempie legislacji, bo to śmiech. Jestem za UE, ale Korwin ma rację, że to biurokratyczne szambo.
 Lepiej już żeby przez kolejne 5 lat czs był zmieniany niż mieli bysmy pozostać przy "zimowym" jak chcą pisowcy. Tak wiem "zimowy" jest naszym prawidłowym czasem , tylko po co mi w czerwcu dzień o 2:20 w nocy i ciemna noc o 19 pod koniec wakacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 dewelo-ratuszowa z agencji pat0-pr - wreszcie się wyśpisz P0 sobotnim zalaniu trolerskiej pały.
 Jesteś chory/chora...już pomijam treść, ale ten styl, to "K0", "P0", litera i cyfra, niezły syf we łbie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata temu 84% osób w sondażu opowiedziała się za końcem zmiany czasu, a teraz dowiaduję się, że UE potrzebuje jeszcze 5 lat, żeby to wprowadzić. Tak się szanuje demokratyczną wolę Europejczyków, nie mówię o tempie legislacji, bo to śmiech. Jestem za UE, ale Korwin ma rację, że to biurokratyczne szambo.
Lepiej już żeby przez kolejne 5 lat czs był zmieniany niż mieli bysmy pozostać przy "zimowym" jak chcą pisowcy. Tak wiem "zimowy" jest naszym prawidłowym czasem , tylko po co mi w czerwcu dzień o 2:20 w nocy i ciemna noc o 19 pod koniec wakacji
 Też tak myślę, ale z drugiej strony wstawanie w nocy jak jest 6 rano, też nie jest miłe, ja się dopasuję, oby tylko był jeden czas;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 dewelo-ratuszowa z agencji pat0-pr - wreszcie się wyśpisz P0 sobotnim zalaniu trolerskiej pały.
Nie oceniaj innych swoją miarą, matołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata temu 84% osób w sondażu opowiedziała się za końcem zmiany czasu, a teraz dowiaduję się, że UE potrzebuje jeszcze 5 lat, żeby to wprowadzić. Tak się szanuje demokratyczną wolę Europejczyków, nie mówię o tempie legislacji, bo to śmiech. Jestem za UE, ale Korwin ma rację, że to biurokratyczne szambo.
Lepiej już żeby przez kolejne 5 lat czs był zmieniany niż mieli bysmy pozostać przy "zimowym" jak chcą pisowcy. Tak wiem "zimowy" jest naszym prawidłowym czasem , tylko po co mi w czerwcu dzień o 2:20 w nocy i ciemna noc o 19 pod koniec wakacji
Bo PiSowi najlepiej w ciemnogrodzie. Po ciemku też łatwiej się kradnie. Ja jestem za likwidacją zmiany czasu, ale pozostawieniem nas w czasie letnim. Jak ktoś chce zobaczyć, jak wyglądalibyśmy pozostając w czasie zimowym, niech się latem wybierze np. na Litwę. To piękny kraj, ale czas tam obowiązujący jest dla nas słaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...