Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cieszę się że powstają nowe więzienia, cieszę się że dają miejsca pracy jak i miejsca dla bandziorów ale jedno mnie wk......ia. jak oni mogą tyle zarabiać, ta cała cholerna mundóruwka, te cholerne urzędy. 13-stki, 15-stki, mundurówki, zwrot za wszystko. ok czepicie się że jestem polak katolik któremu źle, powiem wam jedno i każdy mi to przyzna kto pracuje w prywatnej firmie- u nas nie ma 13,14,15 ani nagród okolicznościowych. wkur.... mnie informację że policjanci dostaną premię bo nie wzieli łapówki! to za co te dziady biorą kasę? jak może baba która przezuca papiery w sekretariacie w więzienniu iść po 15 latach na emeryturę? przecież to chore! jak durni urzędnicy mogą brać nagrody za kasowanie złych przepisów które sami wydali! wszyscy oni robią co chcą a jednocześnie drą mordy że im mało! mają nas, prywaciarzy daleko gdzieś, urzędnicy w Urzędach Skarbowych są gotów z nas wydrzeć ostatniego grosza aby tylko dostać premię, nagrodę i wejść naczelinkowi w tyłek! ale wkurza mnie ich krótkowzroczność, bo jeśli nas zarżną, to z czego będą żyli? ja nie chcę anarachii, nie chce samowoli ale chce sprawiedliowości, dlaczego ktoś kto ma plecy a gówno wie, idzie na dyrektora sanatorium w nałęczowie i kiedy plują jej w twarz, mówi że deszcz pada! dlaczego do policji dostają się same jakieś łajzy a ich jedyną zaletą są szerokie plecy, dlaczego w urzędach są mierni ale wierni! apeluje do was budżetówkko, pohamujcie swoje zapędy, zarżniecie zwykłych obywateli i wtedy głód wam do d...y zajrzy i się skończą 13,14, 15 i trzeba bedzie wziąść się do uczciwej pracy a to ostatnia rzecz jaką potraficie! przecież jak może działać urząd, gdzie w jednym pokoju 3 urzędników wydaje decyzje, które są zaskarżane po 3 dniach przez innych trzech urzędników z pokoju obok- i za to biorą ciężkie pieniądze!
0
Odpowiedz
Te zmiany kadrowe to jest mydlenie oczu i dowod na to ,że w wieziennictwie się nic nie zmieni.Wciskanie ludziom kitu jest typowe dla rządu hazardzistów i gomofilcowych.Te zmiany pociągna za sobą jedynie dodatkowe wydatki osobowe! Niestety więzniowie są w dalszym ciągu na utrzymaniu podatnika.Do takiej sytuacj doprowadził były minister sprawiedliwści/fajna nazwa"sprawiedliwości"?/p.Cimoszewicz,ostatnio kreowany na prezydenta!
0
Odpowiedz
kapitalista napisał:
cieszę się że powstają nowe więzienia, cieszę się że dają miejsca pracy jak i miejsca dla bandziorów ale jedno mnie wk......ia. jak oni mogą tyle zarabiać, ta cała cholerna mundóruwka, te cholerne urzędy. 13-stki, 15-stki, mundurówki, zwrot za wszystko. ok czepicie się że jestem polak katolik któremu źle, powiem wam jedno i każdy mi to przyzna kto pracuje w prywatnej firmie- u nas nie ma 13,14,15 ani nagród okolicznościowych. wkur.... mnie informację że policjanci dostaną premię bo nie wzieli łapówki! to za co te dziady biorą kasę? jak może baba która przezuca papiery w sekretariacie w więzienniu iść po 15 latach na emeryturę? przecież to chore! jak durni urzędnicy mogą brać nagrody za kasowanie złych przepisów które sami wydali! wszyscy oni robią co chcą a jednocześnie drą mordy że im mało! mają nas, prywaciarzy daleko gdzieś, urzędnicy w Urzędach Skarbowych są gotów z nas wydrzeć ostatniego grosza aby tylko dostać premię, nagrodę i wejść naczelinkowi w tyłek! ale wkurza mnie ich krótkowzroczność, bo jeśli nas zarżną, to z czego będą żyli? ja nie chcę anarachii, nie chce samowoli ale chce sprawiedliowości, dlaczego ktoś kto ma plecy a gówno wie, idzie na dyrektora sanatorium w nałęczowie i kiedy plują jej w twarz, mówi że deszcz pada! dlaczego do policji dostają się same jakieś łajzy a ich jedyną zaletą są szerokie plecy, dlaczego w urzędach są mierni ale wierni! apeluje do was budżetówkko, pohamujcie swoje zapędy, zarżniecie zwykłych obywateli i wtedy głód wam do d...y zajrzy i się skończą 13,14, 15 i trzeba bedzie wziąść się do uczciwej pracy a to ostatnia rzecz jaką potraficie! przecież jak może działać urząd, gdzie w jednym pokoju 3 urzędników wydaje decyzje, które są zaskarżane po 3 dniach przez innych trzech urzędników z pokoju obok- i za to biorą ciężkie pieniądze!
ktoś Ci broni spróbować tego miodu...???
0
Odpowiedz
klawikord napisał:
Zdrowyś? To bardzo proszę idź do mundurówki i zobacz jaka to praca!
0
Odpowiedz
Budujmy więzienia zamiast fabryk
0
Odpowiedz
klawikord napisał:
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
0
Odpowiedz
piję ciepłą herbatkę, zajadam się krakersami i śmieszą mnie te wasze wywody. zarówno jednych jak i drugich. jedni narzekają na sytuację- to niech się pakują i szukają innego miejsca na ziemi bo jak wiadomo, systemu nie da się zmienić. inni natomiast zachęcają do spróbowania tego miodu- hipokryzja, fałsz i obłuda bije od tego forumowicza bo jak jest każdy wie- nie każdemu jest dane spróbowanie tego miodu choćby bardzo się starał! pozdrawiam wszystkich
0
Odpowiedz
W sekretariatach zatrudnia się cywili. A swoją drogą podejrzewam, że w życiu nie "przerzucisz" tyle papierów ile sekretarka w zk w miesiąc.
0
Odpowiedz
rob roy napisał:
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
Dowody . jakie dowody masz na to, żeby tak pisać?
0
Odpowiedz
rob roy napisał:
normalny pracodawca nie zatrudnia "ludzi z ulicy" - no chyba, że wpadł w szpony hazardu...
0
Odpowiedz
Sekretarka kolego jak piszesz w areszcie, nie odchodzi po 15 latach na emeryturkę. Zapieprza na cywilnym etacie za tys zł miesięcznie. dowożę tam pocztę i powiem, że w zyciu nie widziałem tyle tego co ona tam musi przeżucić. Nie dośc że na wszystkie te działy to jeszcze tych osadzonych listy. Czasami samych poleconych mam worek. Podejrzewam, że ty w tym przypadku u prywaciarza zarobisz więcej.
0
Odpowiedz
jej napisał:
Dowody . jakie dowody masz na to, żeby tak pisać?
Tu dowody są w każdym istniejącym jeszcze zakładzie pracy w każdym niemal mieście i miasteczku więc szukać daleko nie trzeba natomiast Twój wpis przypomina mi Sawicką że wywiadowca zbałamucił uwiódł że ona niewinna ,więc w takich przypadkach żadne dowody takich jak Ty nie są w stanie przekonać .Zacznij człowieku rozglądać się i pytać zwykłych ludzi a może przejrzysz na oczy a przede wszystkim zacznij myśleć !.
0
Odpowiedz
rob roy napisał:
RACJA w 100% choć i tak powierzchownie napisana ale racja !!!
0
Odpowiedz
patrzę ! napisał:
Tu dowody są w każdym istniejącym jeszcze zakładzie pracy w każdym niemal mieście i miasteczku więc szukać daleko nie trzeba natomiast Twój wpis przypomina mi Sawicką że wywiadowca zbałamucił uwiódł że ona niewinna ,więc w takich przypadkach żadne dowody takich jak Ty nie są w stanie przekonać .Zacznij człowieku rozglądać się i pytać zwykłych ludzi a może przejrzysz na oczy a przede wszystkim zacznij myśleć !.
Dlaczego tak na mnie naskakujesz? Ja wierze, przecież głupi nie jestem, ale z ciekawości pytam o te dowody. Serio.
0
Odpowiedz
Wszyscy piszecie o 13 w budżetówce i jak to się w więzieniu dobrze pracuje. Tylko dlaczego Ci wszyscy prywaciarze co zazdroszcza 13 normalnie pracujęcym nie widzą, że osadzenie zatrudnieni w as i zk tez dostają 13 pensje. nie dośc że siedza za przestępstwa to jeszcze pracują, biora kasę i 13 pensje.
0
Odpowiedz
abc napisał:
Wszyscy piszecie o 13 w budżetówce i jak to się w więzieniu dobrze pracuje. Tylko dlaczego Ci wszyscy prywaciarze co zazdroszcza 13 normalnie pracujęcym nie widzą, że osadzenie zatrudnieni w as i zk tez dostają 13 pensje. nie dośc że siedza za przestępstwa to jeszcze pracują, biora kasę i 13 pensje.
No cóż, jak budżetówka to i biorą
0
Odpowiedz
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć...
0
Odpowiedz
Gość napisał:
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć...
I mądrze i politycznie, jak by to powiedział Pawlak. Zgadzam się z Tobą, ale nie licz na to, że wszyscy Cię zrozumią, u nas tak już jest, że "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Trzymaj się.
0
Odpowiedz
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć... jestem jak najbardziej za Tobą bo wiem niestety co to znaczy!! a Ci co nie wiedza jak tam jest to lepiej wogóle niech się nie odzywają
0
Odpowiedz
Teraz zazdrość przez was przemawia, a ja pamiętam czasy gdy za werbowanie do zk płacono. Presja jaką przeżywają f-sze sw jest straszna i ze strony przełożonych jak i skazanych.Na ulicy każdy skazany f-sza rozpozna.Klawiszem jesteś do końca życia, a na emeryturze odwiedzasz psychiatrę, żyjesz krótko(średnia życia nie przekracza 70-ciu lat). Jednym słowem nie jest dobrze i dziwię się młodym ludziom , że pchają się do zk. Ostrzegam was nie idzcie NIE WARTO. Drugi taki błąd w życiu już bym nie popełnił, żałuję zmarnowanych młodych lat, szkoda tylko, że dowiadujesz się o tym gdy jest za późno.Piszę jako f-sz który ma bezpośredni kontakt.
0
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Wyślij

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.