Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w więziennictwie. Niektóre awanse mogą budzić kontrowersje

Utworzony przez kapitalista, 26 stycznia 2010 r. o 11:00 Powrót do artykułu
cieszę się że powstają nowe więzienia, cieszę się że dają miejsca pracy jak i miejsca dla bandziorów ale jedno mnie wk......ia. jak oni mogą tyle zarabiać, ta cała cholerna mundóruwka, te cholerne urzędy. 13-stki, 15-stki, mundurówki, zwrot za wszystko. ok czepicie się że jestem polak katolik któremu źle, powiem wam jedno i każdy mi to przyzna kto pracuje w prywatnej firmie- u nas nie ma 13,14,15 ani nagród okolicznościowych. wkur.... mnie informację że policjanci dostaną premię bo nie wzieli łapówki! to za co te dziady biorą kasę? jak może baba która przezuca papiery w sekretariacie w więzienniu iść po 15 latach na emeryturę? przecież to chore! jak durni urzędnicy mogą brać nagrody za kasowanie złych przepisów które sami wydali! wszyscy oni robią co chcą a jednocześnie drą mordy że im mało! mają nas, prywaciarzy daleko gdzieś, urzędnicy w Urzędach Skarbowych są gotów z nas wydrzeć ostatniego grosza aby tylko dostać premię, nagrodę i wejść naczelinkowi w tyłek! ale wkurza mnie ich krótkowzroczność, bo jeśli nas zarżną, to z czego będą żyli? ja nie chcę anarachii, nie chce samowoli ale chce sprawiedliowości, dlaczego ktoś kto ma plecy a gówno wie, idzie na dyrektora sanatorium w nałęczowie i kiedy plują jej w twarz, mówi że deszcz pada! dlaczego do policji dostają się same jakieś łajzy a ich jedyną zaletą są szerokie plecy, dlaczego w urzędach są mierni ale wierni! apeluje do was budżetówkko, pohamujcie swoje zapędy, zarżniecie zwykłych obywateli i wtedy głód wam do d...y zajrzy i się skończą 13,14, 15 i trzeba bedzie wziąść się do uczciwej pracy a to ostatnia rzecz jaką potraficie! przecież jak może działać urząd, gdzie w jednym pokoju 3 urzędników wydaje decyzje, które są zaskarżane po 3 dniach przez innych trzech urzędników z pokoju obok- i za to biorą ciężkie pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zmiany kadrowe to jest mydlenie oczu i dowod na to ,że w wieziennictwie się nic nie zmieni.Wciskanie ludziom kitu jest typowe dla rządu hazardzistów i gomofilcowych.Te zmiany pociągna za sobą jedynie dodatkowe wydatki osobowe! Niestety więzniowie są w dalszym ciągu na utrzymaniu podatnika.Do takiej sytuacj doprowadził były minister sprawiedliwści/fajna nazwa"sprawiedliwości"?/p.Cimoszewicz,ostatnio kreowany na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitalista napisał:
cieszę się że powstają nowe więzienia, cieszę się że dają miejsca pracy jak i miejsca dla bandziorów ale jedno mnie wk......ia. jak oni mogą tyle zarabiać, ta cała cholerna mundóruwka, te cholerne urzędy. 13-stki, 15-stki, mundurówki, zwrot za wszystko. ok czepicie się że jestem polak katolik któremu źle, powiem wam jedno i każdy mi to przyzna kto pracuje w prywatnej firmie- u nas nie ma 13,14,15 ani nagród okolicznościowych. wkur.... mnie informację że policjanci dostaną premię bo nie wzieli łapówki! to za co te dziady biorą kasę? jak może baba która przezuca papiery w sekretariacie w więzienniu iść po 15 latach na emeryturę? przecież to chore! jak durni urzędnicy mogą brać nagrody za kasowanie złych przepisów które sami wydali! wszyscy oni robią co chcą a jednocześnie drą mordy że im mało! mają nas, prywaciarzy daleko gdzieś, urzędnicy w Urzędach Skarbowych są gotów z nas wydrzeć ostatniego grosza aby tylko dostać premię, nagrodę i wejść naczelinkowi w tyłek! ale wkurza mnie ich krótkowzroczność, bo jeśli nas zarżną, to z czego będą żyli? ja nie chcę anarachii, nie chce samowoli ale chce sprawiedliowości, dlaczego ktoś kto ma plecy a gówno wie, idzie na dyrektora sanatorium w nałęczowie i kiedy plują jej w twarz, mówi że deszcz pada! dlaczego do policji dostają się same jakieś łajzy a ich jedyną zaletą są szerokie plecy, dlaczego w urzędach są mierni ale wierni! apeluje do was budżetówkko, pohamujcie swoje zapędy, zarżniecie zwykłych obywateli i wtedy głód wam do d...y zajrzy i się skończą 13,14, 15 i trzeba bedzie wziąść się do uczciwej pracy a to ostatnia rzecz jaką potraficie! przecież jak może działać urząd, gdzie w jednym pokoju 3 urzędników wydaje decyzje, które są zaskarżane po 3 dniach przez innych trzech urzędników z pokoju obok- i za to biorą ciężkie pieniądze!
ktoś Ci broni spróbować tego miodu...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klawikord napisał:
ktoś Ci broni spróbować tego miodu...???
Zdrowyś? To bardzo proszę idź do mundurówki i zobacz jaka to praca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy więzienia zamiast fabryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klawikord napisał:
ktoś Ci broni spróbować tego miodu...???
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piję ciepłą herbatkę, zajadam się krakersami i śmieszą mnie te wasze wywody. zarówno jednych jak i drugich. jedni narzekają na sytuację- to niech się pakują i szukają innego miejsca na ziemi bo jak wiadomo, systemu nie da się zmienić. inni natomiast zachęcają do spróbowania tego miodu- hipokryzja, fałsz i obłuda bije od tego forumowicza bo jak jest każdy wie- nie każdemu jest dane spróbowanie tego miodu choćby bardzo się starał! pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sekretariatach zatrudnia się cywili. A swoją drogą podejrzewam, że w życiu nie "przerzucisz" tyle papierów ile sekretarka w zk w miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob roy napisał:
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
Dowody . jakie dowody masz na to, żeby tak pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob roy napisał:
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
normalny pracodawca nie zatrudnia "ludzi z ulicy" - no chyba, że wpadł w szpony hazardu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarka kolego jak piszesz w areszcie, nie odchodzi po 15 latach na emeryturkę. Zapieprza na cywilnym etacie za tys zł miesięcznie. dowożę tam pocztę i powiem, że w zyciu nie widziałem tyle tego co ona tam musi przeżucić. Nie dośc że na wszystkie te działy to jeszcze tych osadzonych listy. Czasami samych poleconych mam worek. Podejrzewam, że ty w tym przypadku u prywaciarza zarobisz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej napisał:
Dowody . jakie dowody masz na to, żeby tak pisać?
Tu dowody są w każdym istniejącym jeszcze zakładzie pracy w każdym niemal mieście i miasteczku więc szukać daleko nie trzeba natomiast Twój wpis przypomina mi Sawicką że wywiadowca zbałamucił uwiódł że ona niewinna ,więc w takich przypadkach żadne dowody takich jak Ty nie są w stanie przekonać .Zacznij człowieku rozglądać się i pytać zwykłych ludzi a może przejrzysz na oczy a przede wszystkim zacznij myśleć !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob roy napisał:
koleżko. człowiek napisał że aby być w urzędzie trzeba być wiernym, aby być w mundurówce to trzeba mieć szerokie plecy czy nawet żeby mieć posadę dyrektorską w nałęczowie, trzeba mieć matkę prezesa ZNP. jeśli ktoś tego nie ma, to nawet jeśli wie jak się podpisać, liczy do 10 i wie gdzie jest północ a południe to itak nie dostanie pracy. wspomniane grupy zawodowe dzięki znajomościom nie muszą afiszować się taką znajomością. czy jeszcze ktoś pamięta jak to urzędnicy miejscy odpowiedzialni za fundusze europejskie-chadzali na kursy z jezyka angielskiego bo jak sie okazalo znajomość języka ang nie była ważna przy ubieganiu się o tę posadę! czyli co, ważne było dobrze wylizać tyłka przełożonemu i mieć brata, wujka, stryjka szwagra w urzędzie! a ta afera z nałęczowem! co ta młoda osoba do tej pory robiła? uczyła tabliczki mnożenia w gimnazjum ale szef znp uznał że nadaje się na dyrektora! a mundurówka, w tym przypadku więzienie- ci co nie mają pleców latami jeżdzą od kryminału do kryminału i próbują się dostać na posadę, a ci z plecami:) to już inna bajka! to jest chore w tym chorym kraju, śmieszne ale i żałosne bo kiedy jestem samemu sobie to mogę się śmiać ale kiedy przyjdzie mi założyć rodzinę i spróbować utrzymać ją z głodowej pensji u prywaciarza, wtedy będę wyć
RACJA w 100% choć i tak powierzchownie napisana ale racja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzę ! napisał:
Tu dowody są w każdym istniejącym jeszcze zakładzie pracy w każdym niemal mieście i miasteczku więc szukać daleko nie trzeba natomiast Twój wpis przypomina mi Sawicką że wywiadowca zbałamucił uwiódł że ona niewinna ,więc w takich przypadkach żadne dowody takich jak Ty nie są w stanie przekonać .Zacznij człowieku rozglądać się i pytać zwykłych ludzi a może przejrzysz na oczy a przede wszystkim zacznij myśleć !.
Dlaczego tak na mnie naskakujesz? Ja wierze, przecież głupi nie jestem, ale z ciekawości pytam o te dowody. Serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszecie o 13 w budżetówce i jak to się w więzieniu dobrze pracuje. Tylko dlaczego Ci wszyscy prywaciarze co zazdroszcza 13 normalnie pracujęcym nie widzą, że osadzenie zatrudnieni w as i zk tez dostają 13 pensje. nie dośc że siedza za przestępstwa to jeszcze pracują, biora kasę i 13 pensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Wszyscy piszecie o 13 w budżetówce i jak to się w więzieniu dobrze pracuje. Tylko dlaczego Ci wszyscy prywaciarze co zazdroszcza 13 normalnie pracujęcym nie widzą, że osadzenie zatrudnieni w as i zk tez dostają 13 pensje. nie dośc że siedza za przestępstwa to jeszcze pracują, biora kasę i 13 pensje.
No cóż, jak budżetówka to i biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć...
I mądrze i politycznie, jak by to powiedział Pawlak. Zgadzam się z Tobą, ale nie licz na to, że wszyscy Cię zrozumią, u nas tak już jest, że "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca budżetówka to nie jest , to SŁUŻBA . A ze Służbą związane są pewne prawa jak też i obowiązki . Nikt nie zastanawia się nad tym jakie z tą służbą związane są obciążenia . Medialnie wygląda że Policja ujęła mordercę , złodzieja czy gwałciciela tylko rzadko kto zastanawia się co z takim mordercą , złodziejem czy gwałcicielem dzieje się później . Spróbuj na co dzień spotykać widzieć człowieka który gwałci dzieci , mając swoje , sam chciałbyś mu nie raz przypier.... ale nie możesz bo masz obowiązek go chronić a jeśli tego nie uczynisz on się zaskarży i przyjedzie jakaś komisja która znajdzie błąd i ty dostaniesz po d.... . Spróbuj spokojnie patrzeć na człowieka który po pijanemu powoduje wypadek , wypadek w którym bierze udział TWOJE DZIECKO a może dziecko kogoś bliskiego i nie wiesz czy przeżyje czy nie będzie kaleką do końca życia i MUSISZ zachować spokój . Potrafisz tak? Jak długo tak wytrzymasz? 20 , 30 , 40 lat? Nie masz wolnych niedziel , weekendów , świąt w każdej chwili może zadzwonić telefon że natychmiast masz się stawić do SŁUŻBY . Po to żeby pilnować złodzieja który okradł Ciebie lub twoich sąsiadów , zboczeńca który napastował dzieci , morderce który zabija dla 5 zł . Tego zazdrościsz? Czy chciałbyś żeby ,,wypasionego,, 20 - latka pilnował 60 - latek??? Czułbyś się bezpiecznie? Najłatwiej jest krytykować , najtrudniej stanąć twarzą w twarz z tym o czym chcemy nie wiedzieć... jestem jak najbardziej za Tobą bo wiem niestety co to znaczy!! a Ci co nie wiedza jak tam jest to lepiej wogóle niech się nie odzywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zazdrość przez was przemawia, a ja pamiętam czasy gdy za werbowanie do zk płacono. Presja jaką przeżywają f-sze sw jest straszna i ze strony przełożonych jak i skazanych.Na ulicy każdy skazany f-sza rozpozna.Klawiszem jesteś do końca życia, a na emeryturze odwiedzasz psychiatrę, żyjesz krótko(średnia życia nie przekracza 70-ciu lat). Jednym słowem nie jest dobrze i dziwię się młodym ludziom , że pchają się do zk. Ostrzegam was nie idzcie NIE WARTO. Drugi taki błąd w życiu już bym nie popełnił, żałuję zmarnowanych młodych lat, szkoda tylko, że dowiadujesz się o tym gdy jest za późno.Piszę jako f-sz który ma bezpośredni kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...