Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz swoją studniówkę na naszym portalu!

Utworzony przez pk, 18 stycznia 2009 r. o 22:20 Powrót do artykułu
ja mialam 1000dniofke w szkole:):) placiliśmy chyba jakies 70-80 zł od pary:) i bylismy mega zadowoleni:) bo 100dniofka w szkole to 100dniofka w szkole:):) mimo to ze p dyrektor byla innego zdania... no ale coz..... ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja przeznacza na to 80 tys. zł. Z tego 30 tysięcy rezerwuje m.in. na zaproszenie gwiazd, a 50 dokłada uczniom do imprezy - tłumaczy Anna Suszyna, dyrektor szkoły. Efekt? Za bal, który odbędzie się 21 lutego w hali MTL, uczniowie zapłacą jedynie po ok. 100 zł za osobę......??????ale mi łaska!!!100 zł od osoby daje 200 od pary-czyli niewiele mniej niż normalnie i bez łaski TVNu.....Po taaaaakiej reklamie myślałam,że TVN zrobi studniówkę za darmo i full wypas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 złotych...?! Kłamstwo! Cena za parę na tegorocznej studniówce w III LO to 320 złotych! Ostatnio kazali nam nawet dopłacić! Powinno się zbadać, czy nie doszło do nadużyć przy podpisywaniu umowy z MTL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...