Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LUTAX ADM Plus wsieci ok.18 ł a w aptece boli głowa prawie 50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaczęłam kupować dermokosmetyki na www.aptekalubelska.pl średnio 1/3 taniej niż stacjonarnie, nawet doliczając wysyłkę się opłaca a jak jeszcze zamawiam sobie jakieś leki to już wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Hiszpani za ibuprofen 60 tab płacę 1,89 euro,wszelkie leki bez recepty sa bardzo tanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam aptekę Melissa, mają bardzo atrakcyjne ceny i błyskawiczną realizację zamówień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtańsze kosmetyki Vichy znalazłam w aptece Sawa. Wzięłam również koleżance i nie zapłaciłyśmy za przesyłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, każdy chce kupować leki jak najtaniej, a w aptekach internetowych ceny są dużo niższe. Ja zamawiam w Melissie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do realizacji przesyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupuję w sklepie internetowym w centrum amis jestem zachwycona, bo nie wydaję dużo, no i mogę na spokojnie wybrać, czegoszukam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstaje nowa eapteka ,już nie mogę się doczekać . wkońcu będzie to apteka w jakiej aż chce się kupować. tańsze leki, promocje, porady specjalistów, a dostawę i jej termin ustalamy sami ***eapteka.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apteka internetowa to nadal nie to samo co apteka stacjonarna. W zwykłej, stacjonarnej aptece mamy kontakt z człowiekiem, farmaceutą, który zawsze stara się nam pomóc, przynajmniej w mojej aptece Dr Zdrowie. Tam zawsze sa mile Panie służące pomocą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też preferuję zakupy w aptece Dr Zdrowie, prócz przemiłej obsługi, duży wybór lekarstw w odbrych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Dr zdrowie najlepsze zakupy, mają wszystkie leki o jakie zapytam, do tego w razie w mają wiele zamienników, a wszystkoo w przystepnych cenach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zawsze robię zakupy w Dr zdrowie, często potrzebuje lekarstw, które w większości aptek sa na zamówienie, a tutaj zawsze są dostępne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to w ogóle nie lubię zakupów online. Wole jak mi ktos doradzi, dobierze , powie Dzień dobry, jakiś kontakt z żywym człowiekiem. Cenowo wychodzi podobnie jak w internecie, bo kupuje w Dr zdrowie, a tam ceny sa normalne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kupuję w Dr zdrowie, bo mają wszystkie lekastwa w jednym miejscu w dobrych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kupuję w Dr zdrowie, bo mają wszystkie lekastwa w jednym miejscu w dobrych cenach
Dr zdrowie jest moja ulubioną apteką, mają przemiłą obsługe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie lubię zakupów przez internet. Może jestem starej daty, ale wolę zawsze iść do sklepu i miec kontakt z drugą osobą.  Tak samo mam z aptekami, dlatego lekrstwa zawsze kupuję w Dr zdrowie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...