Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 lat „mokrych”, 10 lat „suchych”. W podlubelskich gminach brakuje wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2019 r. o 09:57 Powrót do artykułu
z tym 10 cyklem mokrym i suchym to pan inżynier przegiął . owszem , były dawniej, bardziej deszczowe lata ale nie układało się to w żaden cykl. Aktualnie od lat mamy zimy praktycznie bezśnieżne i rzadkie nawalne opady w lecie na niewielkim obszarze. w żaden sposób to nie uzupełnia kredowych zasobów wodnych, tak, że krótka nasza radość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAk. więcej BETONU w Lublinie, następne pokolenia zdechną z suszy. A co tam deweloperom, do tego czasu zarobią i wyprowadzą sie, do Kanady lub Finlandii , Zastanawiam się poza ty6m kto i na kogo ma jakie haki, że niektórym tak śpieszno aby zmienić Studium by zabetonować Górki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba! korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...;,/ jej strona to ***wrozkaalicja.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej się budujta! 20 lat temu było 3 razy mniej mieszkańców, mieszkali głównie rolnicy, teraz każdy przy domku basen i ogródek, a więc wodociągowa stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ucony odkryfca. O takim cyklu pogodowym opowiadał mi dziadek, a dziadkowi dziadek itp itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlewajcie dalej boiska piłkarskie zraszaczami przez całą noc to na pewno będzie dobrze. W mojej gminie takie zabiegi na orliku są średnio dwa razy w tygodniu, przez całą noc, to około 100m3 wody tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawy blokują rzeki, gminne boiska, opryski i uprawy rolne potrzebują gigantycznych ilości wody. Doskonale samorządowcy wiedzą, kto ile wody zużywa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej drzew - mniej cienia - większa temperatura - większe odparowanie - SUSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orliki to sztuczna nawierzchnia to po co podlewać chyba że w waszej gminie to i sztuczne kwiatki podewaja niech zgodne Bełzyce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten dr dobrze zapozna się z jakością wody deszczowej dla roślin ,a potem wyraża swoje wydumane teorie.Woda deszczowa jest najlepszą dla roślin pod względem zasobności i składu.Jest dla nich najbardziej przyswajalna ,bo w niej najlepiej się rozpuszczja składniki mineralne.Kiedys fachowcy z braku destylowanej stosowali do akumulatorow.Niech ktoś umyje samochód wodą deszczowa to zauważy ,że się świeci,a po studziennej są plamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...