Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10-letni Daniel po niemal dobie odnaleziony na miasteczku akademickim

Utworzony przez czytelnik brukowca, 14 listopada 2009 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Zaginął Daniel - odnalazł się Paweł a bajkopisarz tytułuje się dziennikarzem, dziennik wschodni - gazetą. Tragedia.... proszę nie wydawajcie już tego brukowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem co robił patrol nocny policji, że nie zauważył chłopca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co studenci robili o 5 rano na miasteczku.Prawdziwi studenci spią to były nawidoczniej jakieś zapijaczone mordy które 5 razy powtarzają jeden semestr.Czy policja informowała ile promili mieli "studenci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowy, normalny, młody człowiek- a takimi zazwyczaj są studenci, o godzinie piątej sobotniego poranka wraca do domu/akademika. Wszystko w normie, dlaczego więc zaraz " zapijaczone mordy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
: napisał:
Ciekawe co studenci robili o 5 rano na miasteczku.Prawdziwi studenci spią to były nawidoczniej jakieś zapijaczone mordy które 5 razy powtarzają jeden semestr.Czy policja informowała ile promili mieli "studenci"
Eeejjj nie obrażaj mojego kumpla, który był w grupie tych studentów i to on zainteresował się co tu robi ten dzieciak o takiej porze, i uwierz mi, jest prawdziwym studentem i nie powtarzał żadnego semestru Pozdro dla Maćka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...