Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

100 tys. zł pomocy dla rodzinom ofiar tragedii w Przewodowie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 25 listopada 2022 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
 Nie wsiedli do właściwego samolotu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
 [Dlaczego?] Może dlatego, że tutaj to już wyraźnie nasi rodacy zostali zabici za sprawą działań obcego kraju, co w przypadku smoleńskim jest bardzo wątpliwe (i raczej co najwyżej cząstkowe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej co najwyżej cząstkowe
Cząstkowe, a nawet powiedział bym szczątkowe - jest u Ciebie to, co u normalnych ludzi nazywa się mózgiem. I jest bardzo wątpliwe, czy masz to nawet w stanie cząstkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
[Dlaczego?] Może dlatego, że tutaj to już wyraźnie nasi rodacy zostali zabici za sprawą działań obcego kraju, co w przypadku smoleńskim jest bardzo wątpliwe (i raczej co najwyżej cząstkowe).
 Masz prawo mieć wątpliwości, bo żyjesz w wolnym kraju. Ale nie wierz w przypadki, bo w tej zabawie ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
[Dlaczego?] Może dlatego, że tutaj to już wyraźnie nasi rodacy zostali zabici za sprawą działań obcego kraju, co w przypadku smoleńskim jest bardzo wątpliwe (i raczej co najwyżej cząstkowe).
Masz prawo mieć wątpliwości, bo żyjesz w wolnym kraju. Ale nie wierz w przypadki, bo w tej zabawie ich nie ma.
 Wiara w przypadki/cuda to by była, gdyby ktoś po tym, gdy słyszał nagrania z tego lotu: powtarzane "PULL UP, PULL UP! TERRAIN AHEAD" oraz milczenie Polaków prowadzących lot, wierzył, że wtedy nagle nad ziemią zadziałała "bomba". Rosjanie mieli swój udział, ale mały i nie związany z żadną "bombą", której na nagraniach nie słychać. Można by myśleć inaczej, gdyby były jakiekolwiek dowody, że nagrania są nieprawdziwe i "TERRAIN AHEAD" jest jakoś dodane. Niczego takiego, zdaje się, nikt nie głosił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie będąc prawnikiem przygotuje dla rodzin poszkodowanych pozew Przeciwko Państwu Polskiemu o odszkodowanie 100razy większe i myślę, że w połowie drogi się spotkamy z roszczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej co najwyżej cząstkowe
 Cząstkowe, a nawet powiedział bym szczątkowe -  jest u Ciebie to, co  u normalnych ludzi nazywa się mózgiem. I jest bardzo wątpliwe, czy masz to nawet w stanie cząstkowym
 __K__ niedawno zwracał się do takiego "polemisty" per "Matołku"... Gość nie ma nic rzeczowego do powiedzenia. Z uporem zajmuje się rzucaniem obelg na jednego czy drugiego z rozmawiających na Forum. "Jasin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko tyle? W czym oni są gorsi od ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku?
[Dlaczego?] Może dlatego, że tutaj to już wyraźnie nasi rodacy zostali zabici za sprawą działań obcego kraju, co w przypadku smoleńskim jest bardzo wątpliwe (i raczej co najwyżej cząstkowe).
Masz prawo mieć wątpliwości, bo żyjesz w wolnym kraju. Ale nie wierz w przypadki, bo w tej zabawie ich nie ma.
Wiara w przypadki/cuda to by była, gdyby ktoś po tym, gdy słyszał nagrania z tego lotu: powtarzane "PULL UP, PULL UP! TERRAIN AHEAD" oraz milczenie Polaków prowadzących lot, wierzył, że wtedy nagle nad ziemią zadziałała "bomba". Rosjanie mieli swój udział, ale mały i nie związany z żadną "bombą", której na nagraniach nie słychać. Można by myśleć inaczej, gdyby były jakiekolwiek dowody, że nagrania są nieprawdziwe i "TERRAIN AHEAD" jest jakoś dodane. Niczego takiego, zdaje się, nikt nie głosił.
 Faktycznie, można by dużo myśleć, gdyby... dowody były. Ale dlaczego ich nie ma? Gdzie są? Gdzie powinny być? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny ofiar pod Smoleńskiem dostali po kilka milionów i renty. Czyli są równi i równiejsi w zależności od bliskości polityków PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To odszkodowanie powinna płacić Ukraina a nie Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To odszkodowanie powinna płacić Ukraina a nie Polska
 A może jednak ten co wywołał wojnę? I warto zaznaczyć że ona się jeszcze nie skończyła i proces odszkodowawczy zapewne też. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy okazji przypomniałem sobie: ja wam wójta nie wybierałem - Tusk i trzeba było się ubezpieczyć - Cimoszewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdegenerowane bydlę @Labydłownik-Edward znowu się odsłonił. Wczoraj cieszyło się shvinskie guano z nagłej smierci młodego kapłana, dziś drwi z katastrofy smoleńskiej. I co najgorsze - w czasie pełnej wojny kinetycznej tuż za granicą POdburza przeciw Ukraińcom. W mojej ocenie nie jest to ulokowany u nas bolshevicki śpioch do siania fermętu bo nawet ruskie by nie chciały takiego tępego ydioty i przyglupa. Jestem pewna że to wynik codziennego kilkurazowego szlifowania migdała przez @Labydłownika przed ekranem kompa. Ergo, ciekawy przypadek dla specjalistów oddziału zamkniętego niedaleko końcowej linii trajtka 151
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdegenerowane bydlę @Labydłownik-Edward znowu się odsłonił. Wczoraj cieszyło się shvinskie guano z nagłej smierci młodego kapłana, dziś drwi z katastrofy smoleńskiej. I co najgorsze - w czasie pełnej wojny kinetycznej tuż za granicą POdburza przeciw Ukraińcom. W mojej ocenie nie jest to ulokowany u nas bolshevicki śpioch do siania fermętu bo nawet ruskie by nie chciały takiego tępego ydioty i przyglupa. Jestem pewna że to wynik codziennego kilkurazowego szlifowania migdała przez @Labydłownika przed ekranem kompa. Ergo, ciekawy przypadek dla specjalistów oddziału zamkniętego niedaleko końcowej linii trajtka 151
 Oto "katoliczka ludowa" z RP - jak większość z nich płynąca w ciemnym nurcie rydzykowszczyzny. Zamiast dostarczyć jakichkolwiek dowodów na to, że nagrania z "kabiny pilotów" zostały przerobione, oddaje się swoim rojeniom i obelgom. Dzicz ))) Ponownie pytanie: czy jedna i ta sama osoba pisze raz jako "Jaceniacka", a innym razem jako "anka-anka"? (Przypomnijmy, że w wątku o przedwcześnie zmarłym członku "kasty watykańskiej" owa "anka-anka" brała do siebie zarzuty, które wyraźnie wprost zwracano do "Jaceniackiej".)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy uczestnicy niniejszego zacnego Forum znają @Labydłownika-Edka. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tej kreaturze. POdczas otwarcia Kanału na Mierzeji drwi z Patryjotów z PiS że śmieli zbudować ten przekop co by nie błagać ruskich bandytów o każdorazową zgodę o wpłynięcie do Elbląga. Upokarzało to Polaków od 1945 ! Przy czym kozi zwis @Labydłownik próbuje bawić się w znawcę żeglugi wielkiej PO Bałtyku co jest samo w sobie sprzeczne. Innym razem dostaje orgasmus, jak przypomniało się że niejaki prof. Harttman zachęcał do związków intymnych Polskie rodzeństwa. Shvinskie guano @Labydłownik udowadnia że było by to POżądane u nas ponieważ starożytne zboki zachęcały do tych praktyk. Innym razem na koniec, to bydlę nie kryje radości że będą ludzi zwalniać w zakładach łożysk we Kraśniku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest jeden z gatunku tych najbardziej tępych, prymitywnych, ograniczonych umysłowo tłuków, idiotów, skretyniałych kreatur, jakich pełno na wszystkich forach. Obrażanie, szkalowanie, obelgi, wyzwiska, ubliżanie - to ich metoda "dyskusji", sposób na zaistnienie. Bo w realu są śmieciami, odpadami, gnojem tego świata.  W necie hero, w życiu zero. Mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Jasin - dokładnie ! Przy czym jestem prawie pewna, że stara mu nie daje, a nie stać go na wizytę w Agencji rozpusty. Toteż PO oglądnięciu i PO wyszlifowaniu stalagmita przed ekranem kompa, @Labydłownik daje upust frustracji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje upust frustracji
I dlatego my, wszyscy razem, musimy zrobić wszystko, aby pozbyć się śmieci, odpadów, gnoju z forum. Zero waste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy okazji przypomniałem sobie: ja wam wójta nie wybierałem - Tusk i trzeba było się ubezpieczyć - Cimoszewicz.
  Zamieszanie z niemieckimi Patriotami. Błaszczak wciąż mówi o rozmieszczeniu ich na Ukrainie NATO przyjmuje z zadowoleniem propozycję wzmocnienia obrony przeciwlotniczej Polski, ale przedstawiciele polskiego rządu wciąż powtarzają za Jarosławem Kaczyńskim, że Patrioty od Niemiec lepiej rozmieścić na Ukrainie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...