Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-lecie pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan". Gala w CSK (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 22:17 Powrót do artykułu
15 lecie masonerii w Lublinie pod nazwą Lewiatan czyżby to konkurencja dla klubu rotary ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi pracodawcy nie maja pojęcia o tej organizacji ...:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Business Center Club, Lewiatan, Rotary - same masońskie organizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac po pustej sali ze maja 100 czlonkow.Czesc nie przyszla,czesc to martwe dusze.A na koncert p.Geppert za 49 zlotych mogl przyjsc kazdy.Moze tych takze doliczyli jako swoich czlonkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tej gali były również pracownice z kas w/w sklepów? Te, które rzekomo mogą stracić pracę, jeśli pozamyka się sklepy na niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie: Po co Jodłowski stworzył Lewiatana na Lubelszczyźnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w końcu na swojej stronie podają, że mają ponad 80 członków, podają też, że mają ponad 90 członków, coś jak na przedsiębiorców to podają jakieś mylne dane, w artykule jest mowa o ok. 100 członkach, nie ma czegoś takiego jak około w tym przypadku, kwota płaconych przez nich podatków to też jest nieokreślona? Jednym słowem manipulują opinią publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci co są przeciw płacy minimalnej by płacić jeszcze mniej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 PYSZAŁEK!!! Jeremi w wywiadzie określenia Lubelszczyzna nie użył, a matoł lubelski pisząc artykuł do wypowiedzi dołożył. Pismaki! Dziennika Wschodniego, Kuriera lubelskiego, radiowi, choć prawdę znają, za mądrzejszych się mają i świadomie obecne lubelskie Lubelszczyzną nazywają, a według uczonych i rządzącego niewiedzę posiadają.                             >>>>>>>> Chwała mądrym Polakom, iż Lubelszczyznę zmniejszyli do lubelskiej ziemi, czyli maniactwo lubelskie obnażyli. Morał: marzenia o Wielkiej Lubelszczyźnie, to urojenia, które żyją  w głowie i niszczą szare komórki mózgowe, a kto historię podważa, jest tępy i kłamstwo powtarza, bo gazetowy pyszałek - nie myśli i na słowa nie zważa. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. > Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia  Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. > WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, a jakie to ma znaczenie. Żadnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia żadnego: dla rozumu ułomnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to zeby brylowac w mediach i wystepowac na salonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak myślę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę mówiąc myślę, że on nie wie czym jest przedsiębiorczość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie po jakim czasie padło to żydowskie, wiecznie nienażarte straszydło- Lewiatan ? Gdyby zamiast Lewiatana na logo pracodawców zawitał najnormalniejszy WIELORYB to i w sklepach byłoby taniej a i pracownik byłby lepiej opłacany...... a tak , nie z naszej bajki,żarłoczny stwór pożera wszystko a 75% Polaków egzystuje na odpadkach tej zamorskiej gadziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem jest to organizacja żydowska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie z hebrajskiego ***s://pl.wikipedia.org/wiki/lewiatan_(potw%c3%b3r)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.