Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-letnia Magda sama wróciła do domu

Utworzony przez Gość, 5 września 2009 r. o 18:45 Powrót do artykułu
idiotka!!!!!!!!i tyle mam do powiedzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
idiotka!!!!!!!!i tyle mam do powiedzenia!
Nie wymagaj od piętnastoletniej siksy rozumu. Idiotami mogą być co najwyżej rodzice którzy pozwolili jej na jakieś spotkanie ze starszym facetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-letnia bez rozumu-to przesada.! Ja stłukłabym jej tyłek na sino i odechciałoby się jej szlajania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nich sobie za 2 tygodnie test ciążowy zrobi - pewnie zostanie jednym z najmłodszych beneficjentów opieki społecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosztami za poszukiwania policja powinna (przynajmniej częściowo) obciążyć rodziców gówniary. Może wtedy wzięliby się za wychowywanie bachora, a nie przypominali sobie o nim jak zniknie z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kilka tygodni okaże się, że trzydniowe spotkanie było owocne i Tuskolandii przybędzie kolejny POdatnik a może i też beneficjent państwa socjalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze polityka nawet w takim temacie goruje zasrane gnoje polityzni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek s napisał:
nich sobie za 2 tygodnie test ciążowy zrobi - pewnie zostanie jednym z najmłodszych beneficjentów opieki społecznej
nareszcie mądra wypowiedz, także rodzice przygotujcie się do utrzymywania i wychowywania córci i wnuka/si, a za 15 lat przeczytamy kolejny reportaż już o wypadzie tego dziecka, bo jabłko spada niedaleko jabłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nareszcie mądra wypowiedz, także rodzice przygotujcie się do utrzymywania i wychowywania córci i wnuka/si, a za 15 lat przeczytamy kolejny reportaż już o wypadzie tego dziecka, bo jabłko spada niedaleko jabłoni.
Co za głupoty! A skąd wiesz czy się nie zabezpieczyła? Czyzby doświadczenie podpowiadało ci że każdy stosunek seksualny musi prowadzić do zapłodnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie!!! d*** sina i szlaban na rok!!! do nauki gówniaro a nie na randki w tym wieku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weżcie zamknijcie kur* mord*y bo nie wiecie nawet idioc*i jak było nigdy młodzi nie byli zal mi was tylko ja wiem jak bylo a wy to bezkitu do lekarza na biegu PS to nie była randka pajace z was i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Wiński napisał:
Za kilka tygodni okaże się, że trzydniowe spotkanie było owocne i Tuskolandii przybędzie kolejny POdatnik a może i też beneficjent państwa socjalnego.
PO**JEBA***NY i tyle nie każdy na takich spotkaniach sie zabawia a moze to dziewica? twoja wiedza przewyższa niemowle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...