Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-minutowe bilety komunikacji miejskiej w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Szkoda. Takie bilety są potrzebne. Urzędasy mają samochody i nie muszą kupować biletu 30 minutowego dla 2-3 przystanków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miał wydać 2zl za bilet to może bym go wkoncu kiedyś kupił a tak to całe życie na farcie bez wpadek. 3zl to za duzo...Chytry dwa razy traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Niemczech jest bilet na 4 przystanki za 1€ (odpowiednik 1zł wg. pensji). I tam nie ma znaczenia, czy je pokonam w 30, czy 10 min. Bilety są strefowe i mogę przesiadać się w strefie. Jest taryfa po godz. 9 rano tańsza... itd. Najfajniejsze jest to, że tam komunikacja miejska działa w promieniu 50 km i uwzględnia pociągi regionalne. Często korzystałem z pociagow za kupiony bilet w autobusie miejskim. Trzeba pamiętać, że w Niemczech nie wolno wchodzić na peron bez ważnego biletu i... samodzielnie skasowanego. Kiedyś przejechałem nieświadomie trasę pociągiem, bo nie wiedziałem, że samemu trzeba go skasować. Poza żółtą linię nie wolno wchodzić z nieskasowanym biletem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Lublin się tak ceni, w Warszawie za 4,70zl (biley normalny) move jechac z przesiadkami tramwajem metrem autobusem i SKM przez 90min. Poza tym nie jest moja wina ze sa korki I nie ma bus pasow ze autobus w Lbn stoi I ma opóźnienie i zamiast 8min jedzie kolka przystanków o 20min dłużej, to chore ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co ten Lublin się tak ceni,  w Warszawie za 4,70zl (biley normalny)  move jechac z przesiadkami tramwajem metrem autobusem i SKM przez 90min.  Poza tym nie jest moja wina ze sa korki I nie ma bus pasow ze autobus w Lbn stoi I ma opóźnienie i zamiast 8min jedzie kolka przystanków o 20min dłużej, to chore ...
 W czym masz problem? W Lublinie za 5,00zł możesz jeździć przez dwie godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak urzędnik może wymyślać sobie cenę biletu i rodzaj? przecież to nie jej kompetencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pamiętam to 15-sto minutówki były bardzo popularne wśród studentów. Argumentacja tego pana jest poza tym - jak to ktoś już napisał - kompromitująca. Opóźnieniom nie jest winien pasażer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, będziemy pamiętać przy wyborach aby na panią z piSS nie głosować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zróbmy bilet 15 normalny za 1 zł, ulgowy za 0,50 zł i zobaczymy czy nie będzie popularny? Druga sprawa, Lublinianie to nie idioci i sami doskonale ocenią kiedy im się taki bilet opłaca a kiedy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To zróbmy bilet 15 normalny za 1 zł,  ulgowy za 0,50 zł i zobaczymy czy nie będzie popularny? Druga sprawa, Lublinianie to nie idioci i sami doskonale ocenią kiedy im się taki bilet opłaca a kiedy nie.
 I wszystko w temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten bilet byłby popularny. Tu się Komorski myli. Musimy poczekać jeszcze rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest rozkład jazy i tam widać panie Komorowski gdzie za taki bilet mogie dojechać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ma rację prezydent że pojednyńcze zmiany nic tu nie dadzą. bilet 15 min nic nie da .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to komorski się niewiele przydał. Mdli mnie na tych wymuskanych gogusiów od Żuka. widać jak daleko są od ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zróbcie bilet elektroniczny na przystanki. Np jazda na kolejny przystanek 50 groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze jedna i ta sma osoba. Kurier o tym pisał że miasto ma wprowadzać nowy bilet i wtedy będzie można myśleć o nowinkach typu ile jedziesz tyle płacisz teraz nie am sensu kombinować z biletami 15 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent ma rację. Przy takich korkach jakie mamy w Lublinie bilet 15 minutowy nie ma racji bytu. W szczycie jeden przystanek się przejedzie i trzeba będzie kasować następny bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno za kilka miesięcy ma zostać wprowadzony nowy system, i może wtedy zostanie wprowadzona nowa taryfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie bilety są bez sensu....faktycznie lepiej wprowadzić jak w inych cywilizowanych miastach możliwość płacenia za faktycznie przejechaną trasę (check-in  check-out) a nie z duszą na ramieniu jechać i myśleć, czy tym razem w ciągu 15 min. dojadę na swój przystanek... a jeśli nie to co? mam dokasować kolejny 15- min.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 minut powinno odpowiadac jakiejs odległości,kiedyś chyba tak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...