Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16 pomysłów na nową zieleń w Lublinie. Lista wybranych inwestycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Na co to komu? Byle twardo było. Żeby samochód nie ugrzązł jak tam będę parkował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie że władze nie zapominają o zieleni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super super, i jak najwiecej chronmy zieleń przed parkującym buractwem. Obiecuję w kwesti rozjeżdzania trawników bardziej się przyłożyć i dzwonic nie do SM bo oni się ociągają ale na policję i żadać ukarania za parkowanie na miejscu przeznaczonym na tereny zielone i nic tu do rzeczy nie będzie miało,że już był zniszczony trawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
fajnie że władze nie zapominają o zieleni :)
 a jeszcze fajniej, że pozwalają mieszkańcom samym decydować gdzie tą zieleń posadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest napisał:
undefined napisał:
fajnie że władze nie zapominają o zieleni :)
a jeszcze fajniej, że pozwalają mieszkańcom samym decydować gdzie tą zieleń posadzić
 Żeby to było możliwe i zasadne, to wcześniej pozwalali niszczyć, rżąć i betonować  zielone miejsca naturalne. Specjaliści nazywają takie działania inżynierią społeczną, a my wiem, że to nic innego jak manipulacja. Jej poziom jest tym większy, że finansowana jest z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowania obrośnięte krzaczorami, żywopłotami i tablicami informacyjnymi które zasłaniają wszystko to lubelska specjalność. A do tego ścieżki rowerowe i rowerzyści wypadający z tego "lasu"! W mieście są całe hektary miejsca na zieleń a wszyscy uparli się na skrzyżowania. TU NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech.. kolejny rok kupa pracy nad projetem i wszystko do śmieci. nie wiem kto decyduje o tym co zostanie zrealizowane, ale niektóre rejony zostają co roku wybrane a niektóre wcale. Teraz wiem że szkoda czasu na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielono mi i spokojnie napisał:
guest napisał:
undefined napisał:
 fajnie że władze nie zapominają o zieleni :)
a jeszcze fajniej, że pozwalają mieszkańcom samym decydować gdzie tą zieleń posadzić
Żeby to było możliwe i zasadne, to wcześniej pozwalali niszczyć, rżąć i betonować  zielone miejsca naturalne. Specjaliści nazywają takie działania inżynierią społeczną, a my wiem, że to nic innego jak manipulacja. Jej poziom jest tym większy, że finansowana jest z naszych pieniędzy.
 lecz się ekoterrorysto :) przeszkadza ci, że wycinają drzewa pod inwestycje infrastrukturalne to się na wieś przeprowadź :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z tych pomyslòw powinna być realizowana w ramach normalnej działalności Urzędu Miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...