Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw drogi zbudujta jak na jak w europie zachodniej, a potem sobie mierzcie prędkość w obszarach faktycznie zabudowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w modzie eko. Wiec milicja idzie za trendami. Samochód szybko jeżdżący więcej zanieczyszcza. I tak to wszystko w celach zarobkowych i rzeby trzymać nas za mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakup i utrzymanie "speed beemki"kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest PIĘKNE - Z AKCJI w AKCJĘ - tylko u NAS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażający sposób myślenia wielu kierowców i piszących. Wszystko i wszyscy winni tylko nie JA. Durne narzekanie na drogi, na policję , pretensje , że kontroluja a przekracza powyżej 50. Brawo policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziesz za szybko to płacisz i odpowiadasz, brawa dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ich wszystkie numery rej i yanosika lusterko wsteczne więc mogą mnie cmoknąć ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież i tak Polacy kochają aplikacje typu yanosik... po co tyle tych akcji z mierzeniem prędkości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...