Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek zabił nożem ojca po kłótni?

Utworzony przez ., 17 września 2012 r. o 12:21 Powrót do artykułu
polmarek napisał:
pił co dziennie przez 20 lat. Zaznaczam, codziennie i co nocy. Dzieci go trzeźwego nie widziały. Ciekawi mnie jaki przykłąd im dał. Ciekawi mnie kto z Was Forumowiczów chciałby patrzeć na takiego ojca przez 19 lat, przytulać się do ciągle nabranego ojca. Był dobrym człowiekiem, dla kumpli z pracy i poza nią, zawsze postawił, nidy nie odmówił ale dla rodziny ............
ma oczym ty wogole mowisz chlopie akurat sie tak sklada ze ja z rodziny i nie opwiadaj glupot jak nie znasz sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
nie znacie go ,a oceniacie i nie znaliscie jego starego... dobrze zrobil
kretyn bo ty ich znales moze i ciebie syn zajebie i dobrze zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ma oczym ty wogole mowisz chlopie akurat sie tak sklada ze ja z rodziny i nie opwiadaj glupot jak nie znasz sytuacji
własnie widać jak bliską rodziną jesteś.a czlowiek dodajac ten komentarz ma racje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
własnie widać jak bliską rodziną jesteś.a czlowiek dodajac ten komentarz ma racje i tyle. [/quote] [quote name='xxx' timestamp='1348048530' post='675692'] własnie widać jak bliską rodziną jesteś.a czlowiek dodajac ten komentarz ma racje i tyle.
bo ty co z rodziny ze tak dobrze znasz sytuacje to i moze tez sytuacje syna i zony znacz jak nie wiesz wszystkiego to nie opowadaj glupot z taka zona i synem uwiez mi tez bys pil trzbe bylo tam cierpilwosci, ale to wcale nie zanczy ze pil dzien i noc i wiecznie zajabany byl z tym apsolutnie sie nie zagdzam -i dzicia ani zonie nic nigdy nie braklo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica czy jego ojciec pił czy nie!? To niby daje mu prawo do tego żeby go zabić? Ktoś kto napisał, że dobrze zrobił jest taki sam jak sprawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy- którzy macie Coś do powiedzenia w tej Sprawie ------- Znam te Rodzinę , znam Sławka , Marzenę i Adriana kory jako 2-latek biegał kolo bloku . Byłem świadkiem u Sławka i Marzeny na ich ślubie . Nie sądźmy wszystkich , zarówno rodziców jak i ich dzieci . Stała się rzecz straszna , nie nam jest osądzać winy żyjących i JUŻ NIE ŻYJĄCYCH . Wydaje mi się że należałoby wspomóc bliskich którzy zostali na tym " ziemskim padole " aby nie zwariowali . Mamo Sławka , Grażyno i Mirku, Marzenko - zapewne żadne słowa pocieszenia nie wrócą Wam spokoju i ukojenia , ale wiedzcie że są Wasi znajomi i przyjaciele którzy nie będą "dobijać gwoździ to tragedii która się stała i która tak boleśnie dotknęła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stryczek z gnojem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Wszyscy- którzy macie Coś do powiedzenia w tej Sprawie ------- Znam te Rodzinę , znam Sławka , Marzenę i Adriana kory jako 2-latek biegał kolo bloku . Byłem świadkiem u Sławka i Marzeny na ich ślubie . Nie sądźmy wszystkich , zarówno rodziców jak i ich dzieci . Stała się rzecz straszna , nie nam jest osądzać winy żyjących i JUŻ NIE ŻYJĄCYCH . Wydaje mi się że należałoby wspomóc bliskich którzy zostali na tym " ziemskim padole " aby nie zwariowali . Mamo Sławka , Grażyno i Mirku, Marzenko - zapewne żadne słowa pocieszenia nie wrócą Wam spokoju i ukojenia , ale wiedzcie że są Wasi znajomi i przyjaciele którzy nie będą "dobijać gwoździ to tragedii która się stała i która tak boleśnie dotknęła . [/quote] [quote name='jacek' timestamp='1348154065' post='676164'] Wszyscy- którzy macie Coś do powiedzenia w tej Sprawie ------- Znam te Rodzinę , znam Sławka , Marzenę i Adriana kory jako 2-latek biegał kolo bloku . Byłem świadkiem u Sławka i Marzeny na ich ślubie . Nie sądźmy wszystkich , zarówno rodziców jak i ich dzieci . Stała się rzecz straszna , nie nam jest osądzać winy żyjących i JUŻ NIE ŻYJĄCYCH . Wydaje mi się że należałoby wspomóc bliskich którzy zostali na tym " ziemskim padole " aby nie zwariowali . Mamo Sławka , Grażyno i Mirku, Marzenko - zapewne żadne słowa pocieszenia nie wrócą Wam spokoju i ukojenia , ale wiedzcie że są Wasi znajomi i przyjaciele którzy nie będą "dobijać gwoździ to tragedii która się stała i która tak boleśnie dotknęła .
jak ty mowisz to ta twoja marzenka to tylko o synciu mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...