Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latka zginęła pod kołem autobusu. Policja szuka świadków

Utworzony przez też kierowca, 18 listopada 2014 r. o 15:19 Powrót do artykułu
sk....wielem, żeby przejechać 19-latkę. Niedawno jakiś bydlak z mpk przejechał 9-latka. Ludzie przyjrzyjcie się jak jeżdżą ci kierowcy z mpk-u po mieście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://daa.pl/katastrofa_na_skrzyowaniu   takie zycię niestety ; / Pijany facet Mariusz N. Potrącił 5 Nastolatków ! 2 dziewczyny nie zyją 2 chłopaków ciężko rannych.  1 dziewczyna uszła z tego bez zadrapania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kierowca  kierowca bombowca ,co Ty wypisujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie sądźcie, bo nie ma świadków. Mogła dziewczyna się zagapić. Straszna tragedia. Panie świeć nad Jej duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kierowca  kierowca bombowca ,co Ty wypisujesz ?
Ja? Nic, ale podszywa się tu jedna kreatura pode mnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ( tj 17.11) jechałam mpkiem linii 57 kierowała nim młoda kobieta i powiem szczerze, że jak dojeżdżam 5 lat na uczelnię mpkami różnej linni tak ekstremalnej przejażdżki nie miałam dawno. Pani kierowca chyba zapomniałą czym jest dynamika jazdy, wytrząchała nas jak worek ziemniaków, stałam z przodu i krew się w żyłach gotowała, owa pani dojeżdżała pod pojazd jadący z przodu i gwałtowanie hamowała hamulcem do samej podłogi, za chwile gwałtownie ruszała ledwo ludzi się trzymali, później postanowiła porozmawiać z synem rpzez komórkę, tuż przy wjeździe na przystanek ogórd saski prawie potrąciła kilka osób na przejściu twierdząc że włażą jej pod pojazd ( oczywiscive caly czas rozmawiala z synem przez telefon) następnie chcąc wyminąć mpka stojącego rpzed nia prawie wjechała czołowo na rozpędzoną policję na sygnale.. jak nie pale tak po wyjściu z mpka miałam ogromną ochotę na papierosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie ma zatoki przystankowej tylko chodnik przy przystanku dla linii  20  a wysadzają ludzi na ulicy bo też nie ma chodnika!I Jezeli dziewczyna zeszła z chodnika to na jezdnię a nie zatokę której tam nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sk....wielem, żeby przejechać 19-latkę. Niedawno jakiś bydlak z mpk przejechał 9-latka. Ludzie przyjrzyjcie się jak jeżdżą ci kierowcy z mpk-u po mieście!!!
Najpierw popatrz w lustro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 lat temu "lubelski autobus" wciągnął mnie pod koła. cudem żyję. Jaka przyczyna ? Ano Jaśnie Pan Kierowca zamknął drzwi kiedy miałem nogę na stopniu a "resztę" ciała na zewnątrz? Jaśnie Pan Kierowca ruszył i tylko dzięki reakcji pasażerów i w owym czasie dość dobrej sprawności żyję: bo inaczej zostałbym rozjechany jak robak! Dokumentacja do wglądu. Jan S. P.S. Dziennik o tym pisał i dzięki Wam doszło do ukarania kierowcy . Śmieszna kara ale kara. Jaśnie Pan Kierowca do dzisiaj nie powiedział przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sk....wielem, żeby przejechać 19-latkę. Niedawno jakiś bydlak z mpk przejechał 9-latka. Ludzie przyjrzyjcie się jak jeżdżą ci kierowcy z mpk-u po mieście!!!
9 lat temu "lubelski autobus" wciągnął mnie pod koła. Cudem żyję. Jaka przyczyna ? Ano Jaśnie Pan Kierowca zamknął drzwi kiedy miałem nogę na stopniu a "resztę" ciała na zewnątrz! Jaśnie Pan Kierowca ruszył i tylko dzięki reakcji pasażerów i w owym czasie dość dobrej sprawności fizycznej żyję: bo inaczej zostałbym rozjechany jak robak! Dokumentacja do wglądu. Jan S. P.S. Dziennik o tym pisał i dzięki Wam doszło do ukarania kierowcy . Śmieszna kara ale kara. Jaśnie Pan Kierowca do dzisiaj nie powiedział przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli miała słuchawki na uszach to nie słyszała autobusu, więc to jest tylko i wyłącznie jej wina, nie kierowcy. Wiemy jakie mamy czasy i co drugi nastolatek ma słuchawki na uszach. Mogła również spożywać wcześniej alkohol, więc poczekajcie na wyjaśnienie sprawy a nie oskarżacie kierowców. Po za tym, ludzie czasem chodzą jak "święte krowy" i to jest fakt, nie uważają, nie myślą, bo kierowca ma uważać. Jeśli również przechodziła w niedozwolonym miejscu to sory do kogo można mieć pretensje? <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaliście tej osoby to że inni tacy są nie znaczy że i ona taka była . Nie wszyscy muszą pić i palić . A po za tym to że ma się słuchawki w uszach nie znaczy że sie nie słyszy , nie wiem jak głośno musiała by być muzyka aby  nie słyszeć autobusu . Pytnie czy kierowca nie zapomniał o włączeniu świateł,  przecież wcześniej był na postoju . I czy kierowca nie czuł że coś potrącił nie zatrzymał się tylko ciągnoł ją przez kilka metrów pod autobusem . Poszkodowana była  trzeźwa to  pewne na 100% jest to potwierdzone badaniem krwi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To autobus niech stanie przed sadem,bo nie czul jak dziewczyne potracil.Glupie sa te komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak swoja droga to kto madry przechodzi przed samym autobusem.Albo sie zachwiala i wpadla pod autobus,albo byla idiotka,i wlazla pod kola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w tamtym roku zostało potwierdzone, że słuchawki nie należały do Martyny. Swoje miała w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...