Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21 osób nie dostało zgody na kupno ziemi. Obrót działkami rolnymi drastycznie zmalał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 11:16 Powrót do artykułu
I dobrze, niech wieś dalej głosuje na pis. Napiszą kolejną ustawę, że rolnik będzie miał ziemię tylko na papierze, ale już nie będzie mógł nią rozporządzać. Czyli będzie jego, ale jakoby nie jego!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z bubli ustawowych. W założeniu - miał chronić ziemię przed sprzedażą w obce ręce. Teraz będzie chronił ją przed każdym rolnikiem. Typowe, tak charakterystyczne dla ustawodawstwa polskiego, wylewanie dziecka z kąpielą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa miała chronić ziemię przed obcym kapitałem a chroni przed wolnymi Polakami, którzy nie mogą za swoje ciężko zarobione pieniądze kupić ziemi i przenieść się na wieś, albo dokupić do już posiadanego gospodarstwa kawałka roli. Za to zgodnie z ustawą mogą obracać ziemią banki, kościoły i związki wyznaniowe, które z reguły nie są polskie tylko zagraniczne - np. Watykan. A może by tak wykastrować wszystkich Polaków, żeby chronić kobiety przed gwałtami a dzieci przed pedofilami, za wyjątkiem prezesów i pracowników banków, kościołów i związków wyznaniowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu dzisiejszym łatwiej jest zostać adwokatem niż rolnikiem. dziękujemy za to pisowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale już gm. wyznaniowe np.: żydowska, muslimska - może sobie kupić ziemię bez problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba zrobić krok w tył i zwrócić prawowitym właścicielom ziemię, która została im skradziona w 1944. Dopiero potem mówić o sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zwykły szary obywatel może kupić siedlisko z jakąś działką?. Liczę na poważne odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły szary obywatel nie zasługuje na żadną działkę i dlatego nie może kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie tych swoich pieprzonych solidaruchów z lat 80, to im żle było za komuny, ktora nic nie zabraniała, nie było zakazów, a teraz, kuźwa wystrać bez pozwolenia się nie mogę, ja pieprzę, ale nas zniewolili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wam tego zabrania?, otóż kilkudziesięciu nawiedzonych pislamistów uznało, że za ich zgodą można w Polsce ziemię kupować i sprzedawać, tkwiąc w swoim zadufaniu i przekonaniu o boskim posłannictwie i pod przewodem swojego mędrca z Żoliborza nie zauważyli tego, co wiedzą Indianie, że to właśnie człowiek należy do ziemi, a nie ziemia do tego czy innego człowieka, z tej perspektywy ta troska polityków o polską ziemię ma wymiar żałosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Głębia myśli poraża! Gdyby tak jeszcze było wiadomo, co autor miał na myśli pisząc te słowa?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie było takiego rabanu jak za PRL zabierano w Lublinie domy z działkami i dawano za taką nieruchomość grosze? A teraz aj waj giewałt bo kmiot nie może zbyć kawałka ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim ty żulu jesteś, że wyzywasz innych od kmiotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I dobrze, niech wieś dalej głosuje na pis. Napiszą kolejną ustawę, że rolnik będzie miał ziemię tylko na papierze, ale już nie będzie mógł nią rozporządzać.  Czyli będzie jego, ale jakoby nie jego!!!!!
Tyle że na wsi Wójt to PSL . Jak by ktoś, chciał choć trochę poczytać ustawę, to by wiedział jakiej ziemi to dotyczy i z jakich powodów można odmówić i że ustawa jest napisana pod rolników. Propaganda strachu, którą lewackie ugrupowania teraz trollują po całym necie jak widać jest i pod każdym artykułem DW znajdzie się troll co napisze że to przez PIS. Nie jestem wyborcą PIS ale już rzygam na te trollowe wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załozyćjakąś sekte religijna i mozna sprzedawać i kupować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działka z dziada pradziada należała do rodziny a tećraz jakiś ciemnogród decyduje co czy można ja sprzeda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...