Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30 lat temu w Lublinie był Jan Paweł II. Zobacz WIDEO z wizyty papieża

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2017 r. o 18:48 Powrót do artykułu
hehe , pamiętam miałem 8 lat i nie papież był wtedy atrakcją tylko motory i samochody jakie normalnie nie jeździły w PRLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też pamietam bo ojciec wyciagnął mnie z domu pod pretekstem, że Papiez bedzie jechał, i wlekliśmy się gdzieć chyba na męczenników majdanka albo jakiś inny wygwizdów no i ja się w końcu pytam ojca kiedy ten papiez będzie a on na to, że pojechał w tamtym czarnym samochodzie ..... i od tamtego czasu nie wierzę w żadne obietnice a Papież jest tak samo abstrakcyjny jak wtedy, kiedy gdziestam sobie jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przyjazd Naszego Papieża Jana Pawła II wyremontowano (w 1987 roku) Aleje Racławickie - od tamtej "pory" nasz najgorszy wydział Urzędu Masta Lublin tj. wydział dróg i mostów nie może sobie z tym poradzić - o naprawach "zapadniętych" studzienek w ulicach nie wspomnę - zarządzający tym bałaganem do zwolnienia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nam w szkole katechetka kazała nałozyć mundurki z I komuni z przed roku. I stałem wtedy jak głupek w spodniach do kolan i machałem chorągiewką. Do dziś czuję ten wkurw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby papiez wtedy wiedział, co w jego imieniu bedzie robił ojciec dyrektor Tadeusz, nota bedne pod sztandardami pisu, to by ich wszystkicb objął ekskomunika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego, że był, to nie tylko papież był, inni też kiedyś byli, są i będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Też pamietam bo ojciec wyciagnął mnie z domu pod pretekstem, że Papiez bedzie jechał, i wlekliśmy się gdzieć chyba na męczenników majdanka albo jakiś inny wygwizdów no i ja się w końcu pytam ojca kiedy ten papiez będzie a on na to, że pojechał w tamtym czarnym samochodzie ..... i od tamtego czasu nie wierzę w żadne obietnice a Papież jest tak samo abstrakcyjny jak wtedy, kiedy gdziestam sobie jechał.
a ja całe te odwiedziny olałem ,wolałem sie nastukać piwem ,i do dziś nie żałuje tego nudziarstwa na pełnym słońcu ,w ogóle co to za pomysły z tymi pielgrzymkami? gdzie tu sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki asfalt równy na racławickich !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam z moją ,jeszcze wtedy dziewczyną a dzisiejszą Żoną.Pamiętam milicjantów na majdanku jak byli poubierani w za duże płaszczyki i potem msza święta na dzisiejszej ulicy Jana Pawła II .Była niesamowita atmosfera.Miałem wtedy 18 lat.Ale ten czas leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, do Warszawy to przyjeżdżają przywódcy USA, Rosji, Chin, UK, Francji i innych potęg. Natomiast do tej wsi zwanej Lublinem to co najwyżej przywódca malutkiego Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze z tej okazji Maliniaka zaprosic i cos podpisze w nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko rosłeś!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Warszawiaku byles w Lublinie czy tylko wiesz gdzie jest na mapie, ze tak pochopnie i negatywnie wypowiadasz sie o Lbn?! Widac, ze kompletnie nic nie wiesz o tym miescie ale krytykowac to pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewitalizacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczek Pajurek zabiera głos? Gospodarzem tego miejsca był ks. Jurak. Dzieki niemu JP II czuł sie jak wdomu. Zróbie wywiad z kimś kto to przeżył na własnej skórze i gościł jak w swych progach Ojca Świętego. O gazikach i przejazdach trasą Jp II kazdy może coś powiedzieć. Co ks. Pajurek wie o tym jak było w św. Rodzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedł ks. Pajurek na parafię, gdzie przejął schedę po genialnym proboszczu a media już niego bliską osobę JP II robią. Żenada. A dlaczego nikt nie pamięta o ks. JUraku. Niech wspomnieniami zasypie dzienniki i inne gazety. Wreszcie ludzie przeczytają coś od serca i konretnie - jak było, jakie to przezycie, a nie przygode z komunikatem o psach na łańcuchu. Ludzie co wy robicie z tego tak znamiennego wydarzenia?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dla mnie łatwy do zapamiętania... Papież w Lublinie w moją "osiemnastkę" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...