Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A potem obywatele się dziwią, że na ulicach nie widać Policji, jak szukają jakiegoś pseudokretyna, który dzwoni na numer alarmowy, że chce sobie odebrać życie, szczególnie że jak ktoś chce sobie odebrać życie to pewnie nie mysli o powiadamianiu żadnych służb. Gość chciał zrobić pokazówkę i zrobił, szkoda że kosztem kilkudziesięciu policjantów, którzy powinni w tym czasie wykonywać zupełnie inne obowiązki. A tego pseudosamobójcę proponuję obciążyć wszelkimi możliwymi kosztami. Zdecydowanie wolę patrole policji na ulicy, niż ganianie za tego typu delikwentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby chcial toby odebral,a nie robi szum i bawi sie w szukajta mnie az znajdziecie w chowanego.obciążyć kosztami akcji imbecyla.w tym czasie mogli być gdzie indziej bardzije potrzebni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak akceptacji poczucie odrzucenia samotność społeczna zmusza ludzi do zainteresowania sobą innych. Przez 26 lat praktyki zawodowej nie spotkałem człowieka który popełniłby samobójstwo informując służby rodzinę czy znajomych. Ale rozumiem dziennikarza piszącego ten artykuł że nic tak ludzi przyciąga jak nieszczęście innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżyć atencjusza o próbę usiłowania morderstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki delikwent kwalifikuje się na Abramowicka a nie żeby żale nad nim wylewac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy kretyni powinni byc obowiązkowo umieszczani na 3 miesiące w Szpitalu Psychiatrycznym, wówczas odechciałoby sie takiemu dzbanowi angazowanie dla zabawy tyle służb. Az strach pomyśleć, że w tym czasie ktoś faktycznie potrzebował pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wokół nas przemija, niszczeje, starzeje się, umiera więc to wszystko nie daje pokoju ducha, nie wypełnia pustki zewnętrznej, nie daje niezawodnej nadziei i oparcia. Ale jak wiemy jest Wszechmogący Zbawiciel JEZUS CHRYSTUS który jest nieprzemijający, wierny, niezmienny i kocha w doskonały sposób. Tylko w NIM i nigdzie indziej jest przebaczenie grzechów, uwolnienie od nich, zmiana życia, psychiczne ukojenie, prawdziwy pokój i duchowy odpoczynek : "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam odpoczynek." - Ewangelia Mateusz 11:28 Biblia Warszawska _________ wyszukiwarka : " Ty też staniesz przed Chrystusem - jedni przed swym Panem i Zbawicielem reszta przed Sędzią " ________ " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zejdźcie z gościa. Najważniejsze, że policjanci zdążyli na czas. I brawo dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za durna moda na ratowanie niedoszłych samobójców. jak ktoś chce coś sobie zrobić, to i tak zrobi, a jak nie to tylko szuka poklasku i zainteresowania. tak czy siak odroczenie wyroku lub podbudowanie zranionego ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym tak zrobił, wolałbym żeby znaleziono moje martwe ciało nim zacznie się rozkładać, fujka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...