Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

300 zł na wyprawkę dla ucznia. Już blisko 1,5 tys. wniosków z Lublina. Jak ją dostać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2018 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Gdyby jeszcze można było głosować leżąc w łóżku i płodząc kolejne roszczenia do +500,+300,+chałupa,to PiS rozdawcy rządziliby w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady, niech sie za robote wezmą a nie tylko te wnioski wypelniaja. Granda w bialy dzień, ludzie bez godnosci, aby im dawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo wdzięczna i za 500+ i te 300 złoty. Wreszcie władza która na prawdę daje a nie tylko obiecanki cacanki. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie wyją i chrumkają lemingi. Naprawdę było warto zagłosować na PiS. Dalej psioczcie to innych też do siebie zniechęcicie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali darmowe podręczniki za około 400 zł.,omamili przygłupów 300 zł i myśla że jest fajnie ,dali nirobom 500+ z moich podatków ,a ludzie są heapy że im rząd dał ,dał ale nie swoje pieniądze tylo osób które na ciężko pracują ,więc do roboty a nie tylko wyciągać reke po nie swoje ,ekonomia sie kłania oraz zdrowy rozsadek i podstawy wiedzy obywatelskiej ze szkoły i ze szkoły średniej podstawy przedsiębiorczosci .Do nauki a potem pisać że cos macie za darmo ,nic nie ma za darmo rząd podwujnie wam zabierze .Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jakaś świeżo upieczona 18 weźmie udział ze mną w 500+ ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto-władza nic nie daje bo nie ma swoich środków płatniczych.To społeczeństwo ci daje.To pracujące !!!Może czas też się wziąć do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS kupuje wyborców płacąc im z publicznej kasy, a to 500+, a to 300+, a to mieszkanie plus, wy to wszystko oddacie i jeszcze więcej niż dostaniecie, nie wiecie przecież, że rząd rozdaje wam wasze pieniądze, tylko pożyczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrumkasz to ty przy korycie żrąc bezczelnie z cudzego. Nie dość że doisz pracujących to jeszcze ich obrażasz. Tylko pustak nie rozumie tego co się wyprawia z tym rozdawnictwem, zwykły pustak co się cieszy że dają. Tylko nie umie myśleć i nie wie, że to z nieba nie kapie i prędzej lub później zemści się to rozdawnictwo podwójnie. Już się mści....kup sobie kalkulator jak nie umiesz liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest władza dla takich właśnie, którzy tylko patrzą kto by im tu coś dał. Ja nie czekam aż ktoś mi coś da, ja zapier...... 55 godzin w tygodniu, bez urlopów od lat! I to z moich podatków władza daje nierobom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwiczycie lewaki i ubeckie sieroty ? I tak ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu się nie podoba to też niech se zrobi dzieciaka i tez dostanie 500+ i nie będzie musiał zazdrościć. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza władza jaka byla nareszcie nie musze robic mam cztery dzieci zasilki z opieki na samotna matke i ruzne zasilki celowe dzieci darmowe jedzenie w szkole i kolonie konkubent tez cos przyniesie nie jest źle a i komputer nam dali niby dla dzieciakow ta wladza jest super bede glosowac tylko na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, brawo władza, która rozdaje wasze pieniądze, a nie myślcie, że to pieniądze władzy, ona sama sobie też daje zarobić i to nieźle, przykład speca od energii elektrycznej A. Pruszkowskiego, który zarobił w ub. roku prawie milion, a wam da po 300 zł raz na rok i będziecie piać z zachwytu i głosować na tę władzę jak Białorusini na Łukaszenkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 plus to dostaniesz na drugiego bliźniaka, pierwszy się nie liczy. Mieszkanie plus czynsz 1000 zł miesięcznie oddane w stanie surowym, darmowe książki za które trzeba płacić na koniec roku, no i te 300 plus zobaczymy jaki opłatek trzeba będzie oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też biorę 500i  co z tego jak w sklepach wszystko droższe o50%niech ta władz zrobi coś żeby godnie zarabiać  bo za1520 rodziny nie utrzymam jak będę zarabiać 3000 i wrócą normalne ceny to w dopiero mam500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...