Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2018 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Populiści powinni być karani 10 letnim zawieszenie biernego prawa wyborczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zatem że nie "populisci" czyli złodzieje powinni chodzić na wolności i kandydować? Dobrze rozumiem twoja logikę kolego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dalej zapieprzam i po 38 latach pracy mam 1900 zł netto wynagrodzenia, by szlag trafił tych rządzących rozdających za darmo naszą krwawiznę. Gdzie jest zwiększona kwota wolna od podatki , gdzie ulgi dla emerytów po 35-45 latach pracy, dosyć pomiatania nami ludźmi pracy, nie dajmy się gnoić za naszą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiał Lepper wystarczy że zamiast ludziom dawać przestańcie nam zabierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi bardzo ta kiełbasa, żeby nie powiedzieć, że sie rozkłada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli , kobiety co nigdy nie musiały pracować a wychowały czwórkę dzieci, dostaną 1000 brutto. A kobiety co wychowywały i pracowały. 1900 brutto. To ma byc ta sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jest Prawo i Sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość / 23 minuty temu - a skąd ty to wzięłaś 1900 zł brutto, bo mnie po 40 latach pracy wyliczyli 1450 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest zwiększona kwota wolna od podatku dla ludzi pracy, nie dajmy sie dłużej gnoić, wyjdźmy na ulicę i walczmy o godne życie za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za pan bez oczu obok wojewody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 1900 brutto wyliczył ZUS. W czym problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi w płacz, bo niema co kraść ;) I tak pobudza się gospodarkę. Należy pozostawić kasę w kieszeni podatnika. Jak bezdzietny truteń śmie wypominać te grosze zwracane rodzicom? W Niemczech to byście płacili wyższy podatek za bycie singlem, ćwoki liberalne. Takie tu panuje multi-kulti :P Wreszcie Polska naśladuje Zachod, bo Platni Oszuści kochali naśladować Rassiję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytuję: "...wyjdźmy na ulicę i walczmy o godne życie za pracę..."... odpowiedź: "Trzymaj mnie, bo już się wyrywam. Tęsknię za podniesieniem wieku emerytalnego, by otrzymywać godną emeryturę" (Zapomnieli Partacze Ogólni podać kwotę jaką zarypaliby każdemu przez te 7 lat bycia dziadem bez możliwości podjęcia pracy. Policzcie 7x12x1300zł=... zł. Na tyle Tusk z Rostowskim chciał okantować każdego emeryta). Więc ciołkowaty lemingu leż na tę ulicę. A najlepiej na sam środek Autostrady Wolności. Zrobisz Polsce przysługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały ZUS, tzn. ja będę płacił pełne skladki abyśmy potem taką samą emeryturę otrzymywali?!. Płacisz małą składkę ZUS dostajesz małą emeryturę-to rozumiem. A tak to mi jedzie "kiełbasą wyborczą"!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, ale coś przynajmniej się dzieje a przez rządy PO-PSL nic się nie działo dla ludzi, tylko jakieś ośmiorniczki, biedni dostali na dzieci po 500 zł > Dostali, znam rodzinę która po raz pierwszy pojechała nad morze. Coś się dzieje i dla przedsiębiorców i dla skorumpowanych - CBA ma pełne ręce roboty. Marazmu nie ma I tak trzymać. A może tak do 2000 zł brutto emerytury znieść podatek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te 100 kilometrów dróg w każdym powiecie i emerytura bez podatku to co było jak nie kiełbasa wyborcza PSL. Jest jedna różnica, PiS stara się realizować to co obiecuje, PSL tylko obiecuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość / 37 minut temu - no właśnie, rodzina pierwszy raz pojechała nad morzę a mnie kuźwa po 30 latach pracy dostając 1500 zł nie stać pojechać nad morze, dlatego że uczciwie pracuję, nie rozmnażam się i nie okradam kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość / dzisiaj o 17:46 - to wypieprzaj do niemiec, ile naklepałaś bachorów, tylko dowiedz sie idiotko ile w niemcach wynosi najniższe wynagrodzenie za pracę a nie tylko dowiedziałaś sie płacą za pieprzenie się i rozmnażanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kurde, ale coś przynajmniej się dzieje a przez rządy PO-PSL nic się nie działo dla ludzi, tylko jakieś ośmiorniczki,  biedni dostali na dzieci po 500 zł > Dostali, znam rodzinę która po raz pierwszy pojechała nad morze.  Coś się dzieje i dla przedsiębiorców i dla skorumpowanych - CBA ma pełne ręce roboty. Marazmu nie ma I tak trzymać. A może tak do 2000 zł brutto emerytury znieść podatek?
Dzieje się - Polska jest izolowana i ośmieszana w Europie; Misiewicze zarabiają 4 razy tyle co prezydenci miast i w wolnych chwilach dokształcają się na uczelni ojca dyrektora; ojciec dyrektor dziwnym trafem zgarnia większość kasy z wszelkich dotacji a drugie tyle pod stołem; prezydent który nie jest prezydentem tylko przedłuzeniem długopisu  (choć coś sie zaczyna buntować, może pomyślał, jak spojrzy  ludziom w oczy jako największa marionetka w historii Polski),CBA zamieniło się w prywatne oddziały pisowskie do łapania przeciwników politycznych; 500 plus wprowadzone bez ładu i składu powoduje pogrązenie kraju w rekordowych długach, które przebijają wielokrotnie Gierka ale on przynajmniej budował na potęge a te są głównie przepijane i przejadane; na koniec wisienki na torcie - rozpiepr%enie festiwalu w Opolu, stadniny w Janowie i kompromitacja z Puszcza Bialowieska (ale chłopaki przynajmniej mają czym palić przez wiele lat w resortowych kominkach). Poza tym przyjęcie w szeregi byłych UB-eków (ciekawe jak ich emerytury) i przywrócenie w Polsce PRL-u bis. To ja już wole ośmiorniczki, miesięczny zapas kosztuje tyle co prezes płaci dziennie za ochronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...