Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn człowiek teraz nie może zjeść jabłka w miejscu publicznym, rozmawiając przy tym przez komórkę, czy ja może źle zrozumiałam ten tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że tym ludzikom - sędziom - żyjącym we własnym światku, może się coś wydawać i za to ktoś może być oskarżony i grozi mu 3 lata? Ku.r.wa! Mi się wydawało, że ktoś mnie chciał oszukać, nikt palcem nie kiwnie. A ja będę się nazywał czubkiem. A ten sędzia może sobie spokojnie opowiadać na lewo i prawo co mu się wydaje i cała armia biega za jego urojeniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki cel w publikacji w/w artykułu? Zastraszanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tego sędziego zbadano na zawartość narkotyków we krwi? Może się najarał albo naćpał jakiegoś syfu? Tego nikt nie bierze pod uwagę? Sędzia z definicji jest niewinny? To żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strachliwy ten sędzia. a nie zesrał się ze strachu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten sędzia przypadkiem nie przesadza z tym zagrożeniem?Jeżeli tacy ludzie wydają wyroki to faktycznie widać czemu jest tak złe zdanie społeczeństwa o wymiarze sprawiedliwości.Ciekawe czy we wszystkich przypadkach jest taki wrażliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W społeczeństwie musi panować ład i porządek, więc albo autorytet ma sąd i sędzia, którego chroni prawo, albo taki pan Marek, bezrobotny piekarz, oszust internetowy będzie stosował swoje prawa, a wtedy nie będzie wam do śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki cel w publikacji w/w artykułu? Zastraszanie?
  Raczej informacja dla innych tego typu chojraków, którym przyjdzie do głowy podobny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej informacja dla innych tego typu chojraków, którym przyjdzie do głowy podobny pomysł.
 
Raczej informacja dla innych tego typu chojraków, którym przyjdzie do głowy podobny pomysł.
  Sprawa jest w toku. Chyba więc jednak chodzi o ZASTRASZANIE Kowalskiego przez żydokomunistyczne sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym tekście nie znalazłem żadnego dowodu na to że ten piekarz tam był ... równie dobrze sędzia mógł to zmyślić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest w toku. Chyba więc jednak chodzi o ZASTRASZANIE Kowalskiego przez żydokomunistyczne sądy.
  Nie wiem dlaczego akurat "żydokumunistyczne" (co to w ogóle znaczy?) ale zastanów się lepiej, kto kogo próbował tu zastraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sędzia to były pedofil małych dzieci,. Dlaczego o tym nie napuszą.? Molestowal swojego nieletniego syna, była sprawa ale po cichu. Został wyrzucony z Sądu Rejonowego z Lublina, a jego żona porzuciła go i odeszła z dzieckiem. Teraz mieszka sam i pewnie dalej molestuje niewinne dzieci. Myślę ze ten marek k. chciał uchronić czyjeś dziecko przed tym pedofilem, i nie dopuścił do tragedii. Powiem tak, to jest jedna wielka kasta gdzie ręka rękę myje. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gość marek k. działał na szerszą skalę jeżeli chodzi o wyłudzenia kasy, więcej w linku tu: *********.pl/artykul/609147,oskarzony-o-naduzycia-finansowe-w-dsk-pracuje-w-jednej-z-lubelskich-szkol,id,t.html a pozatym jakis czas temu mówiono o nim w telewizji, iż należał do grupy przestępczej z pruszkowa działał i pracował dla gangstera o ps. "sŁÓwik" , zakładali lewe fałszywe firmy w celu wyłudzenia m.innymi podatku vat i nie tylko. na tego sędziego pewnie już jest wydany wyrok eliminacji, i to tylko kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wszystko jasne, link ******dziennikwschodni.pl/lublin/oszukiwal-na-olx-zarobil-50-tys-zl,n,1000172276.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu macie jeszcze trochę o nim, link: ***s://rzeszow.tvp.pl/29232919/ukrywal-sie-przez-15-lat-jest-akt-oskarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...