Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chcialbym do Artura poeciec, tesknie za nim, z Londynu tez nie mam polaczenia podam adres: pscim dolny 5 km od pscimia gornego, za brzozka 2 kroki w przod i 7 w tyl. Ale dobrze ze takie lotnisko we wsi powstalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIEPRZNIJ SIĘ MŁOTKIEM ALE KONIECZNIE MŁOTKIEM W ŁEB MALKONTENCIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram.Wieczni nieudacznicy tylko pier...dza w stołki przy klawiaturze i tylko to potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to On wg zarządu i rzecznika airportu, jest odpowiedzialny za syf w sraczu na lotnisku? Czy to On wg zarządu i rzecznika airportu pourywał klamki w toaletach? Czy to On wg zarządu i rzecznika airportu uszkodził parkomat? Tak się tylko pytam, bo to są sprzeczne postawy. Tu wita się pasażera z kwiatami i gratulacjami, a za jego plecami opisuje jako chołotę która jest odpowiedzialna za syf i bałagan w terminalu i pod nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te 300 tys pasażerów to Muszyński z Sobczakiem zaplanowali na koniec kadencji/jak dobrze pójdzie/ hazardzistów i gumo filcowych! Pokazuje się wciskanie kitu ,darmowy bilet na rachunek podatnika!!!Czy może być większ bezczelność i brak szacunku do obywatela,ktoremu się podatki zabiera przy kazdwej okazji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na pewno nie można nazwać sukcesem... W innych portach taki wynik osiąga się w czasie od dwóch dni do tygodnia. Chyba raczej port się nie utrzyma, bo jeśli zarobić na opłatach lotniskowych 50.000*30PLN, to mają w kasie 1,5mln PLN, a to wystarczy na kilka dni działalności. Szkoda mi tego lotniska bo sam jestem z Lublina, ale nie wszędzie się da utrzymać tak kosztowne inwestycje. Lublin, Radom, Bydgoszcz, Szczecin, Zielona Góra... mają małe szanse na utrzymanie się na rynku, chyba że samorządy mają duże zasoby gotówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po obejrzeniu zdjęcia z wypłoszem po jego prawej stronie odeszła mi chęć z podróż z AIR PORT LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a długopis od prezesa też dostał? Buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z elesemu napisał:
No to na pewno nie można nazwać sukcesem... W innych portach taki wynik osiąga się w czasie od dwóch dni do tygodnia. Chyba raczej port się nie utrzyma, bo jeśli zarobić na opłatach lotniskowych 50.000*30PLN, to mają w kasie 1,5mln PLN, a to wystarczy na kilka dni działalności. Szkoda mi tego lotniska bo sam jestem z Lublina, ale nie wszędzie się da utrzymać tak kosztowne inwestycje. Lublin, Radom, Bydgoszcz, Szczecin, Zielona Góra... mają małe szanse na utrzymanie się na rynku, chyba że samorządy mają duże zasoby gotówki...
Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...