Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wprowadzenie programu rodzina 500plus przez rząd prawicy zostało zauważone i docenione na forum międzynarodowym. Litwa też poszła naszym śladem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica NIGDY nie wprowadzilaby socjalistycznego programu lewactwa a takim jest PiS i jego 500+. Jest to program socjalistyczny, zlodziejski, niesprawiedliwy i degenerujacy spoleczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie zastanawia fakt, ze wiele duzo bogatszych krajow nie wprowadzilo podobnych programow? Bo tam stawia sie nie na socjalistyczna "walkę z ubostwem" (czyli dawanie prozniakom kasy za nicnierobienie) a na jednostkowa odpowiedzialnosc za wlasne zycie (i wlasne wybory), rozwoj gospodarki i przedsiebiorczosci tak zeby kazdy mogl sie utrzymac ze swojej pracy na godziwym poziomie. To jest wolnosc a nie socjalistyczne niewolnictwo uzalezione od hojnosci populistycznych politykow przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry program poprawiające warunki życia w rodzinach szczególnie wielodzietnych jednocześnie wspomagający wzrost gospodarczy...w wielu krajach EU już od dawna są podobne programy socjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubecja krzyczy a ich wnuki pierwsi z wnioskami stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać bachorom, dać deweloperom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawnictwo (cudzych!) pieniędzy przez populistycznych (cynicznych) polityków ZAWSZE kończy się fatalnie dla kraju. To truizm. Ale w końcu 100 razy lepiej, że na dzieci, niż na Rydzyka! Dziś widziałem, jak przeurocza, na oko dwulatka, usiłowała dokonać zakupu Czekotubki drogą wejścia w posiadanie. Czekotubki leżały sobie wraz innymi rzeczami w jej zasięgu (sklep Storotka, lada z kasami). To rozpromienione oblicze, kiedy Czekotubka już była w małej łapce, odejście od kasy i grzeczne oczekiwanie na mamę, która była w trakcie płacenia za zakupy. Mama interweniuje, odkładając Czekotubkę na miejsce i spokojnie tłumaczy, że przecież idą na lody. Rozpacz wyrażona bezgłośnie wyrazem twarzy i ciała, a ponieważ mama wróciła do kasy, zebranie się w sobie i ponowna próba wejścia w posiadanie Czekotubki. I tak 4 razy! Mama spokojnie i konsekwentnie powtarzała to samo tj. korygowała dziecko i wracała do uregulowania rachunku. Na dodatek towarzyszący im chłopczyk (5 lat?) obserwując sytuację nie interweniował, ale ostrzegał "mamo, ona chyba zaraz zacznie płakać". Mama zdenerwowana, spieszy się, ale nawet na chwilę nie podniosła głosu i nie okazała zdenerwowania dzieciom. Tak spodobała mi się konsekwencja w dążeniu do celu tej małej damy (bez wrzasków, krzyków i postawy roszczeniowej), że chciałem zaproponować, że zapłacę za tę Czekotubkę! Nie zrobiłem tego jednak obawiając się, że mogę mamę tej małej damy obrazić. Płacąc za swoje sprawunki skomentowałem sytuację do kasjerki - Świetna ta mała dziewczynka! Przedsiębiorcza, konsekwentna i dobrze wychowana. Aż jej chciałem zapłacić za tę Czekotubkę, żeby miała satysfakcję, ale obawiałem się urazić matki. A pani kasjerka na to: - Panie! Tu codziennie przychodzi taka, że dziecku nawet lizaka nie kupi, choć dziecko szeptem i oczami prosi, ale minimum 5 piw codziennie kupuje! 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych boli program 500+, bo chcieliby, żeby te pieniądze trafiały do ich kieszeni, żeby dalej móc biesiadować w najbardziej ekskluzywnych warszawskich restauracjach przy ośmiorniczkach i winach za kilka tys. zł za butelkę. Te czasy już na szczęście się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych boli program 500+, bo chcieliby, żeby te pieniądze trafiały do ich kieszeni, żeby dalej móc biesiadować w najbardziej ekskluzywnych warszawskich restauracjach przy ośmiorniczkach i winach za kilka tys. zł za butelkę. Te czasy już na szczęście się skończyły.
 za to teraz nastały czasy podróży darmowych lotniczych z biurem SEJM Travel, oczywiście dla wybrańców z jedynie słusznej Partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Polacy to glupi narod (niestety skutki wymordowania inteligencji) i daje sie przekupic prostackimi "prezentami" z ich kieszeni, oczywiscie gro beneficjentow tego "zacnego" programu to zwykle patole i prozniaki. Komuna wiecznie zywa i jakze kochana. W koncu to wszystko jednak pier...nie, bankructwo panstwa i bedzie placz i zgrzytanie zebami, politycy do tego czasu beda miec juz jednak godne zabezpieczenie w szwjacrskich bankach;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać bachorom, dać deweloperom. Zabrać bachorom a dać ludziom za pracę, bo żeby aby po 40 latach pracy dostawac 1650 zl emerytury to zakrawa na śmiech. Dzieci mają rodziców i to niech rodzice zapieprzaja na nie jak sobie je naklepali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy POMOc dla alimenciarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych boli program 500+, bo chcieliby, żeby te pieniądze trafiały do ich kieszeni, żeby dalej móc biesiadować w najbardziej ekskluzywnych warszawskich restauracjach przy ośmiorniczkach i winach za kilka tys. zł za butelkę. Te czasy już na szczęście się skończyły.
  A mnie 500+ na czwórkę dzieci na imprezę "U Zenka" wystarczy. I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jak to jest z tym 500+ syn przebywa za granica synowa od 6mc w Polsce nie otrzyma swiadczenia  w tym zaklamanym kraju to jednak nie kazdemu dziecku przysluguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...