Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że trzeba deklaracji / konstytucji byśmy normalnie siebie traktowali co i tak nie wpływa na reguły gry - im wyżej jesteś, tym więcej możesz czyli system piramidalny na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykła ściema z tymi prawami człowieka -wczoraj obejrzałem w TVP info (około północy) program naswietlający i demaskujący czemu to wszystko służy. Ci którzy najgłośniej krzyczą o prawach człowieka,sami w najbardziej perfidny sposób je łamią . To wszystko co się dzieje wokół tego problemu w sumie nie służy człowiekowi a jedynie politykom.Jest wspaniale jak się mówi o Chinach,Rosji,Cubie,Iranie(wcale ich nie bronię)....itd ,ale jak się zaczyna mówić o USA czy Izraelu-któremu można zarzucić faszyzm w najczystszej jego postaci to ci opuszczają ONZ-etowskie forum i udają obrażonych . Nazbieraliście nieopierzonych małolatów,którzy w główkach mają tyle co i te wypuszczane przez nich baloniki i mieszacie śnieg na Krakowskim Przedmieściu- a może by tak wziąć przykład z pastora i pożyteczniej spędzić czas ?. Ja daleko nie bedę szukał,tylko tu w Polsce widzę jak te prawa człowieka są przestrzegane -Lecha Kaczyńskiego czy jego brata byle łach mógł zelżyć na ile miał ochotę i sądy oraz Helsinska Fundacja Praw człowieka to tłumaczyła i nie widziała nic w tym zdrożnego. Ale wystarczyło że Prof. Zybertowicz był odmiennego zdania niż Michnik to stanął przed sądem z pełnymi konsekwencjami został osądzony.Czy drugi przypadek ,gdzie Prof.Legutko pozwolił sobie ocenić poczynania Zuzanny Niemier,Arkadiusza Szadurskiego i Tomasza Chabinki. Więc przestańcie z wciskaniem ciemnoty o tym ,że przestrzegane są prawa konstytucyjne zapisane np. w Art; 2,6,14,31,32,49,54.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodak napisał:
To zwykła ściema z tymi prawami człowieka -wczoraj obejrzałem w TVP info (około północy) program naswietlający i demaskujący czemu to wszystko służy. Ci którzy najgłośniej krzyczą o prawach człowieka,sami w najbardziej perfidny sposób je łamią . To wszystko co się dzieje wokół tego problemu w sumie nie służy człowiekowi a jedynie politykom.Jest wspaniale jak się mówi o Chinach,Rosji,Cubie,Iranie(wcale ich nie bronię)....itd ,ale jak się zaczyna mówić o USA czy Izraelu-któremu można zarzucić faszyzm w najczystszej jego postaci to ci opuszczają ONZ-etowskie forum i udają obrażonych . Nazbieraliście nieopierzonych małolatów,którzy w główkach mają tyle co i te wypuszczane przez nich baloniki i mieszacie śnieg na Krakowskim Przedmieściu- a może by tak wziąć przykład z pastora i pożyteczniej spędzić czas ?. Ja daleko nie bedę szukał,tylko tu w Polsce widzę jak te prawa człowieka są przestrzegane -Lecha Kaczyńskiego czy jego brata byle łach mógł zelżyć na ile miał ochotę i sądy oraz Helsinska Fundacja Praw człowieka to tłumaczyła i nie widziała nic w tym zdrożnego. Ale wystarczyło że Prof. Zybertowicz był odmiennego zdania niż Michnik to stanął przed sądem z pełnymi konsekwencjami został osądzony.Czy drugi przypadek ,gdzie Prof.Legutko pozwolił sobie ocenić poczynania Zuzanny Niemier,Arkadiusza Szadurskiego i Tomasza Chabinki. Więc przestańcie z wciskaniem ciemnoty o tym ,że przestrzegane są prawa konstytucyjne zapisane np. w Art; 2,6,14,31,32,49,54.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde państwo ma obowiązek ochrony praw, niezależnie od swojego ustroju i krajowej regulacji prawnej. Poszanowanie praw człowieka i godności ludzkiej jest uznawane za podstawę sprawiedliwości i pokoju na świecie. Ten kto czuje, że jego godność została naruszona ma prawo do egzekwowania swojej sprawiedliwości. Może tego dokonać zwykły pan x ale również p.Kaczyński. Uważam, że to duma patrzeć na młodych ludzi, którzy chcą działać. Kiedy się nic nie robi jest źle, kiedy ludzie wychodzą do innych chcą się z nimi solidaryzować też źle. Myślę, że każdy na właśną odpowiedzialność powinien zrobić swój rachunek i wybrać czy robić to co członkowie AI czy też krytykować i zajmować się ulubionym sportem (zazwyczaj najmniej robiących) -przynudzaniem:) Akcja na KP jest jedną z wielu jaką robią działacze AI można się tego dowiedzieć chociaż by ze strony. Po tej lekturze samemu można dojść czy akcje przynoszą rezultat czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego mogę zapewnić, że krytykowana i oceniana "grupa nieopierzonych małolatów " to ludzie o bogatej osobowości i wielkiej dojrzałości. Większość już po studiach, chociaż niektórzy także w trakcie:) potrafiący pogodzić pracę z robieniem czegoś szlachetnego z niesamowitą werwą i zapałem w tym co robią! Szkoda tylko, że nie każdy potrafi to docenić...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...