Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9 marca manifestacja "My jesteśmy rewolucją" Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 08:55 Powrót do artykułu
do gość... A co Ci anty-nacjonalizm przeszkadza? Ja jako prawicowiec nie mam nic wspólnego ani z kościołem, ani z nacjonalistycznymi poglądami.... prawicowiec nie równa się nacjonalista, ale niektórzy widać utożsamiają się tak ;) Niby PiS jest taki prawicowy, a to nic więcej jak nacjonalistyczna lewica... podobnie jak cała ta banda z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeszcze jesteś wyklęty...Bury też miał takie poglądy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod takim hasłem tęczowi powini wystąpić "My jesteśmy nienormalni POMOCY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma kto tej choloty rozgonić?
 Chołota jest na marszach onr i młodzieży wszechpolskiej. Ludzie z manify nikomu nie szkodzą, są przyjaźnie nastawieni do ludzi, nie łamią prawa i są tolerancyjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod takim hasłem tęczowi powini wystąpić "My jesteśmy nienormalni POMOCY"
 A gdzie jest napisane, że w Polsce mają mieszkać i żyć bez prześladowań tylko "normalni"? Czy rudy jest normalny? A inwalida? A ciemnoskóry? Nie mogą być szczęśliwi w Polsce, bo odbiegają od "normalności", wyznaczonej przez jedynie słuszną partię, sektę pis? Radzę wyłączyć tvpis i zacząć myśleć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czytać tak prostackie wpisy!!!!
Nie szkoda, uzmyslawiaja,  że normalnych, wyznajacych naturalny punkt widzenia spraw, jest zdecydowana większość, przy najmniej w Lublinie.
 Ciekawe, że po ortografii większości tych 'normalnych' wpisów można stwierdzić braki w wykształceniu na poziomie podstawowym, jak powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwomitowałem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko kobiety mają mieć prawo do aborcji? A co z mężczyznami? Dziecko jest w spólne to i decyzja powinna być wspólna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warte pójścia do lozka? :) Popierasz donoszanie ciąży ze znacznie upośledzonym płodem, po urodzeniu z brakiem części czaszki na mózgu i okiem na wierzchu, bez funkcji mózgowych? Matka przy nim zostanie, porzucając pracę, utrzyma ich państwo, a nowoczesny i odpowiedzialny mężczyzna odejdzie, zostawiając tradycyjną rodzinę z długo wyczekiwanym dzieckiem, które nigdy go nie rozpozna. Dziecko do końca życia skazane będzie na pomoc, a co po smierci mamy, która poświęciła wszystko? Aborcja to nie zastępnik pigułki dzień po ani widzi mi się. Trochę szacunku dla rodzin chorych osób, które gdyby miały wybór, chetnie by go dokonały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo pacjenci z Abramowic będą paradowac ulicami i twierdzić, że są normalni. Nie jestem ani prawicowcem ani lewicowcem. Jestem normalnym człowiekiem i radzę Wam kolorowi leczcie się póki jeszcze może nie jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbo-czency beda straszyc normalnych ludzi. "Chca anty-nacjonalizmu, a ja chce anty zbo-czenców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie taka fala hejtu i mowa nienawiści przelewa się po kraju od lat, szkodząc i niszcząc, dzielac i zamykając na innych. Nie lepiej zakończyć własną hipokryzję niż ciągle zaglądać innym do łóżek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...