Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absurd. Tutaj pieszy... powinien podfrunąć. Nowy chodnik nagle się kończy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2017 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Jakiż to absurd? Teren prywatny to i chodnika nie można wybudować - co w tym dziwnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wot cały ratusz lubelski w pigułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O !! I takimi sprawami powinni zajmowac się radni a nie 3 miesiące debatowac jak będzie nazywał się nowy most lub czyjego imienia będzie rondo na Al. Solidarności !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest tak że to pieszy musi chodzić ulicą a samochody jeżdżą i parkują na chodnikach. W Lublinie jest inaczej niż w innych mastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wot cały ratusz lubelski w pigułce.
 Umiesz czytać ze zrozumieniem, pieniaczu? Tam jest teren prywatny a miasto nie może sobie chodnika budować na prywatnym gruncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Lublinie jest tak że to pieszy musi chodzić ulicą a samochody jeżdżą i parkują na chodnikach. W Lublinie jest inaczej niż w innych mastach.
 W innych miastach jest dokładnie tak samo, a może i jeszcze gorzej. Gdybyś czasem wyściubiał nos poza Lublin, to byś takich idiotyzmów nie pisał. W Polsce poprostu jest za dużo samochodów, na zachodzie na 1000 mieszkańców przypada mniej więcej dwukrotnie mniejsza liczba aut niż w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do spacerów po Śródmieściu. Co chwilę: przejście druga strona ulicy. Miasto bardzo chętnie pozwala blokować pasy drogowe i chodniki. Budowa na Spokojnej jest jak Lewiatan. Zablokowane wszystko dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakty napisał:
undefined napisał:
W Lublinie jest tak że to pieszy musi chodzić ulicą a samochody jeżdżą i parkują na chodnikach. W Lublinie jest inaczej niż w innych mastach.
W innych miastach jest dokładnie tak samo, a może i jeszcze gorzej. Gdybyś czasem wyściubiał nos poza Lublin, to byś takich idiotyzmów nie pisał. W Polsce poprostu jest za dużo samochodów, na zachodzie na 1000 mieszkańców przypada mniej więcej dwukrotnie mniejsza liczba aut niż w Polsce.
 No własnie Bo SMiejska sie leni  i mnie też już męczy pytanie jak zgłaszam niewłascie parkowanie na chodniku. Przeszkadza to Pani?? Mówię że tak i wtedy SM laskawie interweniuje. Ja bym oczekiwała,że będą gonić auta z chodników nie tylko na wezwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KERA napisał:
fakty napisał:
undefined napisał:
 W Lublinie jest tak że to pieszy musi chodzić ulicą a samochody jeżdżą i parkują na chodnikach. W Lublinie jest inaczej niż w innych mastach.
W innych miastach jest dokładnie tak samo, a może i jeszcze gorzej. Gdybyś czasem wyściubiał nos poza Lublin, to byś takich idiotyzmów nie pisał. W Polsce poprostu jest za dużo samochodów, na zachodzie na 1000 mieszkańców przypada mniej więcej dwukrotnie mniejsza liczba aut niż w Polsce.
No własnie Bo SMiejska sie leni  i mnie też już męczy pytanie jak zgłaszam niewłascie parkowanie na chodniku. Przeszkadza to Pani?? Mówię że tak i wtedy SM laskawie interweniuje. Ja bym oczekiwała,że będą gonić auta z chodników nie tylko na wezwanie
 Jeśli będzie dosteczna ilość miejsc do parkowania - wtedy OK. Ale to, że nie msz auta i żółć z tego powodu zalewa, nie oznacza, że inni też nie mogą mieć samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 13 ustawy prawo o ruchu drogowym stanowi: 1.Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem. 2.Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zatem zatwierdza te projekty? Może czas na weryfikację uprawnień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety albo bredzisz albo kłamiesz. Tak w rzeczywistości wygląda ten temat: bi.gazeta.pl/im/0a/4c/11/z18140426Q.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimzu napisał:
KERA napisał:
fakty napisał:
undefined napisał:
  W Lublinie jest tak że to pieszy musi chodzić ulicą a samochody jeżdżą i parkują na chodnikach. W Lublinie jest inaczej niż w innych mastach.
W innych miastach jest dokładnie tak samo, a może i jeszcze gorzej. Gdybyś czasem wyściubiał nos poza Lublin, to byś takich idiotyzmów nie pisał. W Polsce poprostu jest za dużo samochodów, na zachodzie na 1000 mieszkańców przypada mniej więcej dwukrotnie mniejsza liczba aut niż w Polsce.
No własnie Bo SMiejska sie leni  i mnie też już męczy pytanie jak zgłaszam niewłascie parkowanie na chodniku. Przeszkadza to Pani?? Mówię że tak i wtedy SM laskawie interweniuje. Ja bym oczekiwała,że będą gonić auta z chodników nie tylko na wezwanie
Jeśli będzie dosteczna ilość miejsc do parkowania - wtedy OK. Ale to, że nie msz auta i żółć z tego powodu zalewa, nie oznacza, że inni też nie mogą mieć samochodu.
 CZlowieczku ja mam auto całkiem nowe i parkuję w garazu, a ponieważ jest duży problem z parkowaniem w Centrum to chodzę pieszo i z czasem naprawdę sprawia mi to chodzenie przyjemnośc do tego stopnia ,że nie chcę wsiadac do auta kesli mam jechac do centrum. Nie uważam ,że miasto ma obowiazek zapewnic mi miejsce do parkowania i tobie również, dlatego zawsze jak widzę auto które zostało zaparkowane "beztrosko i na zakazie i na chodniku i przy przejsciu dzwonię  do SM i zgłaszam skutecznie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...