Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
„wykorzystując ten fakt mogła wynieść segregator z zamiarem uczynienia użytki skierowanego przeciwko urzędowi” – twierdzi Andrzej Jedziniak, dyrektor wydziału w wyjaśnieniach składanych w toku kontroli. „w odczuciu wydziału (...) dokumenty te zostały po prostu skradzione z wydziału celem wywołania (jak się okazało) medialnego efektu sensacji”. Co to za język? Zamiast przyznać się do bałaganu panującego w urzędzie próbuje się zamotać całą sprawę jakimś pseudonaukowym bełkotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIE MY URZĘDNICY MY NIE WINNE MY TYLKO SE SIEDZIM NA STOŁKACH ,TEGO BEŁKOTLIWEGO TŁUMACZENIA NAWET SIĘ CZYTAĆ NIE DA ,OD 20 LAT RZĄDZĄ NAMI NIEUDACZNICY KTÓRZY SĄ NASTAWIENI NA BRANIE ZAWYŻONYCH POBORÓW I ZAŁATWIANIE SWOICH KRĘTYCH INTERESÓW,TAK WYGLĄDA MÓJ LUBLIN,GDZIE PREZYDENT ,PANIE NIE ZACHOWUJ SIE PAN JAK STRUŚ ,JEDEN NIEUDACZNIK PRUSZKOWSKI STRACZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nie ma pieniędzy na szafy, ludzie siedzą jeden na drugim, dokumenty leżą gdziebądź: na podłodze, na parapetach, poupychane w pudłach zamiast spokojnie zostać zarchiwizowane to nic dziwnego wszystko to wina ciasnoty w pomieszczeniach biurowych i braku kasy teraz będą wieszać psy na kimś kto tak naprawde nie zawinił, kontrolowac, pisać tony pism i opinii, które i tak prędzej czy później wylądują w jakimś pudle na korytarzu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE TAK DAWNO....I NIECO DAWNIEJ ,PISALIŚCIE, ŻE Z LUBELSKIEGO IPN-u WYNIESIONO KAWAŁEK HISTORII I W ŻADEN,ALE TO W ŻADEN NAWET NAJBARDZIEJ "FILOZOFICZNY" SPOSÓB NIE DA SIĘ OKREŚLIĆ ZA CZYJĄ SPRAWĄ SIĘ TO STAŁO ?TU CHOCIAŻ KTOŚ PRZYNIÓSŁ SPOWROTEM SEGREGATOR ,A TAMTE PRZEPADŁY ...JAK AMEN W PACIERZU-NIE WIADOMO CZY NAWET KTOŚ SIĘ Z TEJ KRADZIEŻY WYSPOWIADAŁ ? BO TO TAJEMNICA SPOWIEDZI OBOWIĄZUJE.....AJ JAJ JAJ TO SIĘ NAROBIŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczytem kretyństwa należy nazwać brak odpowiedzialności i nadzóru w zakresie archiwizacji dokumentów wszelkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczytem kretyństwa należy nazwać brak odpowiedzialności i nadzóru w zakresie archiwizacji dokumentów wszelkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe ma racjonalnego wytłumaczenia ,zginęły dokumenty ,ktoś je wyniósł ,pewnie nie ma instrukcji nt.przechowywaniua i archiwizacji a jesli jest to nie działa . Należy prześwietlić osoby odpowiedzialne ,ktoś w hierarchii urzędu za to odpowiada .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.