Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Warszawska: 28-letni motocyklista zginął w wypadku

Utworzony przez kirk, 28 lutego 2015 r. o 16:00 Powrót do artykułu
sezon motocyklowy można uznać za rozpoczęty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koźlak ,do roboty bo ludzie giną! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sami sobie pojedźcie i róbcie zdjęcia a nie czekacie aż ktoś wyśle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia i video na 112 Lublin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia i video na 112 Lublin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to że motocyklista zapieprzał koło dwusetki zanim zaczął hamować nie ma znaczenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już się zaczyna.... SZYBKI MOTOREK MÓZG WŁĄCZMY I OGNIA............ TROCHĘ CIEPŁA POCZULI!!!!!!!!!!! DZIADEK NAWET PEWNIE SIĘ NIEZORIĘTOWAŁ CO W NIEGO PRZYWALIŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek W[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba wam się coś pokręciło, dziadek WYMUSIŁ pierwszeństwo a wy kłapiecie gębami, że motocylkista za szybko jechał. Nie ważne ile jechał, stary wymusił takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)  IDZIE WIOSNA DAWCY ORGANUF SIE UAKTYWNILI,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)  IDZIE WIOSNA DAWCY ORGANUF SIE UAKTYWNILI,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś strasznie nienawidziłem motocyklistów. Ryczeli mi pod oknami i kiedyś po pijaku nawet na jednego wyskoczyłem i go zatrzymałem... Kiedyś ktoś mnie tym zaraził i usiadłem sam. owszem debili jest do groma ale więcej bez porównania jest kierowców nie potrafiących jeździć. Motocyklem kieruje się znacznie trudniej i oczy trzeba mieć dookoła głowy 2x bardziej aniżeli siedząc za kierownicą auta - tym którzy nie wierzą polecam usiąść i zobaczyć jak jest naprawdę. Trochę stereotypów za dużo narosło zupełnie jak między kierowcami a pieszymi gdzie tych pierwszych obwinia się za wszystko a drugą stronę rozgrzesza się z automatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba wam się coś pokręciło, dziadek WYMUSIŁ pierwszeństwo a wy kłapiecie gębami, że motocylkista za szybko jechał. Nie ważne ile jechał, stary wymusił takie są fakty.
  No chyba tobie coś się pokręciło - gdyby ten półgłówek na motorze nie z a p i e r d a l a ł z prędkością co najmniej dwukrotnie przekraczającą prędkość dopuszczalną - to dałby szansę zauważenia go i odpowiedniego zareagowania przez pozostałych uczestników ruchu. Ale oczywiście - szybki i wściekły młody d e b i l ma w doopie wszystko i wszystkich - z przepisami PoRD na czele! Ups - excuse moi - miał w doopie :lol:   Wyrazy szczerego współczucia dla kierowcy samochodu, który przez d e b i l a będzie miał mnóstwo kłopotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterka - dėbile na motorach są wszędzie! Niestety...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba wam się coś pokręciło, dziadek WYMUSIŁ pierwszeństwo a wy kłapiecie gębami, że motocylkista za szybko jechał. Nie ważne ile jechał, stary wymusił takie są fakty.
Widać że sam nigdy nie jeździłeś po drogach skoro pieprzysz takie głupoty. Wymuszenie jest wtedy gdy w momencie rozpoczęcia manewru inny użytkownik mający pierwszeństwo jest zbyt blisko. Tutaj tak nie było, bo w momencie rozpoczęcia manewru motocyklista był daleko. Gdyby jechał max.100 to by przeżył i nie narobił problemu innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak szkoda chłopaka:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz irek, że jechał 200 km/h? Pamiętam jak kiedyś znajomy miał wypadek na motorze, też dziad na nim wymusił, też mówiono że jechał "jakieś 150". Chłopak jechał 48 km/h a dziadek po prostu jeździł na pamięć.  W tym przypadku - przód motocyklu w kawałkach a ty znalazłeś licznik? Czy masz miare w oczach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 z jakiej miejscowości jest Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej miejscowości jest Jacek
z jastkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...