Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm bombowy dla żartu. Surowa kara na poważnie

Utworzony przez a, 14 stycznia 2012 r. o 10:34 Powrót do artykułu
chyba raczej Mełgiewskiej...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSEI przy Metalurgicznej ? Ojjj chyba redaktor jest wczorajszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak w Lublinie pracują ludzie ze wsi, a nie umieją nawet sprawdzić na mapie, jak tu przyjeżdzali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do studiowania na KULU wstydziłby się przyznać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ja też bardzo się wstydzę, że jestem studentem KUL-u. Chociaż zaraz, zaraz czego właściwie mam się wstydzić, że uczę się na normalnej uczelni phehe:D. Nie chcecie studiować na KUL-u nie studiujcie i współczujcie biednym studentom KUL-u z których nikt nic nie osiągnie i każdy będzie na bezrobociu. Biednym studentom, którzy przed każdym wykładem muszą się modlić na kolanach przynajmniej pół godziny. Ach stereotypy, ale nie dziwię się wam, sam tak myślałem, z tym, że ja jestem z tych co idą pod prąd i nie słuchają ślepo opini innych. Nie wiem skąd ta nagonka, ja nigdy nie mówię nic na inne uczelnie, ani lubelskie ani te z innych miast. Zwyczajnie studiuje na KUL-u i tylko ta uczelnia i rozwój na tej uczelni mnie interesuje:D. Czy podziały w narodzie muszą się zaczynac już od najmłodszych lat, nie dajmy się manipulować. Nie przyjmujmy wszystkiego do siebie, a rozważajmy informacje, którymi jesteśmy ze wszystkich stron bombardowani, czy to z mediów, czy z ambony, czy nawet na samej uczelni. Pozdrawiam wszystkich studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...