Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm wył, urzędnicy nie wiedzieli czy mają uciekać

Utworzony przez Gość, 2 czerwca 2010 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Ćwiczenia z ewakuacji robiliśmy w 2007 roku. A przecież kadry w urzędzie nie zmieniają się co rok Słuszna uwaga. Kadry w urzędach zmieniają się co 4 lata. Więc poczekajcie jeszcze trochę z tym szkoleniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAk samo jak maja podjąć jakąś decyzje. czekamy na dyrektora, a w między czasie akwka, herbatka itp. A co osięgneliśmy, najlepiej widać na przykładzie pozyskanych pieniędzy z unii. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnowa w Ratuszu. Andrzejek ZMPS bawidamek jeszcze działa. Oj od nowa przyszła sama do Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Jak dojdzie do jakiejś tragedii to wezmą się i za to. Jak spłonie jakiś urząd i zginie co najmniej 100 osób to wezmą się za normy bezpieczeństwa w wieżowcach i szkolenia co robić w razie alarmu. Zawalenie się dachu pod obciążeniem śniegu już było..... Samolot wypełniony VIP-ami też już był...... teraz czas na płonących urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąda o tym jak oceniam straz miejską juz jest nieaktualna więc pozwolę sobie w tym miejscu:Fatalnie+Beznadzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
Spokojnie. Jak dojdzie do jakiejś tragedii to wezmą się i za to. Jak spłonie jakiś urząd i zginie co najmniej 100 osób to wezmą się za normy bezpieczeństwa w wieżowcach i szkolenia co robić w razie alarmu. Zawalenie się dachu pod obciążeniem śniegu już było..... Samolot wypełniony VIP-ami też już był...... teraz czas na płonących urzędników
Widzisz jaką mamy kadrę w urzędach przyjmowaną po znajomości. Czesto tylko matura, zero technicznego wykształcenia brak logicznego myślenia i chęci działania oraz podejmowania decyzji. To jest polskie ,,matolstwo" które paraliżuje całe państwo i doprowadza często do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zobaczcie jakie mamy społeczeństwo. Piszecie , ganicie, skarżycie na pracowników urzędu. A tu jakiś matoł , Wasz kolega pisze o straży miejskiej. Co ma piernik do wiatraka,... Żenada,,, takie mamy społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Widzisz jaką mamy kadrę w urzędach przyjmowaną po znajomości. Czesto tylko matura, zero technicznego wykształcenia brak logicznego myślenia i chęci działania oraz podejmowania decyzji. To jest polskie ,,matolstwo" które paraliżuje całe państwo i doprowadza często do tragedii.
jesteś kmiot i nie wiesz o czym piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jesteście matoły!! Ja np. dostałem się do pracy w urzędzie po kilkunastu próbach w konkursach. Skończyłem studia mgr plus podyplomowe a teraz jestem w trakcie drugich podyplomowych. Fakt, że nie wiążę przyszłości z tą pracą i traktuję ją jako przymus aby zdobyć doświadczenie i aby ktoś płacił mi składki bo po godzinach i w weekendy pracuje w prywatnej firmie na zleceniu. A w UM Lublin po dwóch latach mam 1300zł netto !! Śmieszne pieniądze !! A kiedy widzę tych ludzi, którzy tu przychodzą i marudzą na pracę urzędników to wiem, że nie widzieli nigdy prawdziwej pracy, widzicie tylko kawę i herbatę a czy Wy matołki nie pijecie kawy lub herbaty w pracy? Cały dzień siedzicie o suchym ryju?? bo tylko ryjem można nazwać coś co pieprzy takie bzdety !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy!W Lublinie z tego co pamiętam byli wspaniali urzędnicy a miasto rozwijało się dynamicznie.Nawet zdobyło jakąś nagrodę!Mówiąc krótko -"perełka Kresów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety smutna rzeczywistość, póki ktoś nie zginie, albo nie ucierpi poważnie to nikt nie dba o bezpieczeństwo, każdy olewa bhp, nikt nie przestrzega procedur. Wiadomo to kosztuje, zajmuje czas, tylko należy pamiętać, że przestrzeganie procedur trwa chwile i może komuś uratować życie lub zdrowie. Wszystkie procedury bezpieczeństwa nie były pisane bo ktoś miał taki kaprys tylko dla naszego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosć napisał:
Sąda o tym jak oceniam straz miejską juz jest nieaktualna więc pozwolę sobie w tym miejscu:Fatalnie+Beznadzieja!
A ciekawe co ty robisz?? Zwróciłeś komuś uwagę, jak zaśmiecał ulicę, przeklinał na ulicy, czy parkował samochód w bramie uniemożliwiając poruszanie się pieszym lub innym samochodom?? Jeśli nie to nie masz moralnego prawa wypowiadać się o ich pracy. Chłopaki pracują jak mogą, codziennie narażają życie i zdrowie, żeby tacy jak ty mogli w miarę normalnie funkcjonować, żebyś mógł wyjść na ulicę i po niej przejść do sklepu, pracy (w co wątpię, bo tacy jak ty to żadnej pracy nie szanują nawet własnej), czy do baru. A tacy jak ty wiecznie będą niezadowoleni. Jak Ci się nie podoba jak pracują to pokaż jak powinni, daj im przykład, każdy mże zadbać o bezpieczeństwo, ale najpierw zacznij od siebie. Tak poza tym to szlag mnie trafia jak widzę takie oceny jak twoja, bez uzasadnienia. Tak na marginesie jak się już wypowiadasz na jakiś temat to poprzyj to jakimiś dowodami lub faktami, bo inaczej to jesteś śmieszny i gołosłowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
jesteś kmiot i nie wiesz o czym piszesz
Kmiot to ty jesteś. Sam pracuje w urzędzie i widzę z kim pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
jesteś kmiot i nie wiesz o czym piszesz
Oj wie i wydaje się nie że Ty albo sam jesteś urzędnikiem albo ktoś z rodziny stąd oburzenie .Oczywiście nie wszystkich urzędników zmierzył bym tą miarką ale na pewno sporą ich większość !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Widzisz jaką mamy kadrę w urzędach przyjmowaną po znajomości. Czesto tylko matura, zero technicznego wykształcenia brak logicznego myślenia i chęci działania oraz podejmowania decyzji. To jest polskie ,,matolstwo" które paraliżuje całe państwo i doprowadza często do tragedii.
I tu podpisuję pod tą SŁUSZNĄ UWAGĄ obiema rękoma choć może nie wszyscy urzędnicy ale spora ich większość !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo bolo napisał:
Sami jesteście matoły!! Ja np. dostałem się do pracy w urzędzie po kilkunastu próbach w konkursach. Skończyłem studia mgr plus podyplomowe a teraz jestem w trakcie drugich podyplomowych. Fakt, że nie wiążę przyszłości z tą pracą i traktuję ją jako przymus aby zdobyć doświadczenie i aby ktoś płacił mi składki bo po godzinach i w weekendy pracuje w prywatnej firmie na zleceniu. A w UM Lublin po dwóch latach mam 1300zł netto !! Śmieszne pieniądze !! A kiedy widzę tych ludzi, którzy tu przychodzą i marudzą na pracę urzędników to wiem, że nie widzieli nigdy prawdziwej pracy, widzicie tylko kawę i herbatę a czy Wy matołki nie pijecie kawy lub herbaty w pracy? Cały dzień siedzicie o suchym ryju?? bo tylko ryjem można nazwać coś co pieprzy takie bzdety !!
Nie pisz tu pierdoł i głupot ja będąc np. w Irlandii poszedłem załatwić potrzebne mi dokumenty i nie było tam kawy czy niekompetencji załatwiłem wszystko szybko sprawnie i abym nie zapomniał o terminach Pani Urzędniczka zapisała mi je na kartce i wręczyła .Podobnie było we Francji ,podobnie było w Niemczech na Słowacji urzędnik po wysłuchaniu jaką mam sprawę w zasadzie sam za mnie załatwił formalności za którymi musiał bym biegać więc nie pisz jaka to ciężka praca i tam w tych wymienionych krajach nikogo przy kawie nie widziałem wszyscy byli mili i co najważniejsze KOMPETENTNI !.A to że ktoś skończył dwa czy trzy fakultety nie świadczy o jego dobrym wychowaniu o dobrych manierach bo takie cechy wynosi się z domu reszty można się nauczyć ale czy ta niby kompetencja załatwia wszystko ???.A zarobki no cóż się gościu spodziewasz będąc na stażu !.A obywatel ma prawo żądać by jego sprawa została załatwiona w określonych terminach z rozpatrzeniem merytorycznym czyli szybko i uczciwie a jak jest ? no przykładów tu na forum przewijało się tysiące więc Ty nie pitol a przyłóż się do roboty bo te Twoje fakultety psu na budę bedą warte jeśli nie będziesz umiał poszanować drugiego człowieka nawet tego marudnego !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Widzisz jaką mamy kadrę w urzędach przyjmowaną po znajomości. Czesto tylko matura, zero technicznego wykształcenia brak logicznego myślenia i chęci działania oraz podejmowania decyzji. To jest polskie ,,matolstwo" które paraliżuje całe państwo i doprowadza często do tragedii.
faktycznie nick borsuk pasuje do ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Kmiot to ty jesteś. Sam pracuje w urzędzie i widzę z kim pracuje.
a to wszystko wyjaśnia kmiot pozdrawia kmiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też Urzędnik napisał:
Nie pisz tu pierdoł i głupot ja będąc np. w Irlandii poszedłem załatwić potrzebne mi dokumenty i nie było tam kawy czy niekompetencji załatwiłem wszystko szybko sprawnie i abym nie zapomniał o terminach Pani Urzędniczka zapisała mi je na kartce i wręczyła .Podobnie było we Francji ,podobnie było w Niemczech na Słowacji urzędnik po wysłuchaniu jaką mam sprawę w zasadzie sam za mnie załatwił formalności za którymi musiał bym biegać więc nie pisz jaka to ciężka praca i tam w tych wymienionych krajach nikogo przy kawie nie widziałem wszyscy byli mili i co najważniejsze KOMPETENTNI !.A to że ktoś skończył dwa czy trzy fakultety nie świadczy o jego dobrym wychowaniu o dobrych manierach bo takie cechy wynosi się z domu reszty można się nauczyć ale czy ta niby kompetencja załatwia wszystko ???.A zarobki no cóż się gościu spodziewasz będąc na stażu !.A obywatel ma prawo żądać by jego sprawa została załatwiona w określonych terminach z rozpatrzeniem merytorycznym czyli szybko i uczciwie a jak jest ? no przykładów tu na forum przewijało się tysiące więc Ty nie pitol a przyłóż się do roboty bo te Twoje fakultety psu na budę bedą warte jeśli nie będziesz umiał poszanować drugiego człowieka nawet tego marudnego !.
kolo bolo najlepiej wyjedź do Zanzibaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie żaden z tych urzędasów NIGDY nie czytał instrukcji p/poż. i na wypadek alarmu/ewakuacji. Te "papierowe sieroty" spaliłyby sie żywcem czekając na >dyspozycje dyrektora<. Jaka jest ich kreatywność niech świadczy praca urzędu.NIEDASIE.Same problemy i przeciwności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...