Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol w szkole w Lublinie. Dyrekcja wezwała rodziców, otworzyli szafkę jednej z uczennic

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 09:38 Powrót do artykułu
Skoro piją dorośli to dzieci też próbują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej szkole jest tak samo. U sióstr zakonnych również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIĄ JEST GDY NAUCZYCIELE SYMULUJĄ CHOROBY a LEKARZE DAJĄ IM L4....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście zlikwidować gimnazja - to macie teraz alko w podstawówce. Niech się maluchy uczą od czternastolatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy rodzice takie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież o podwójnym gazie mówimy w przypadku prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Gdie jest ten pierwszy gaz u pływających w wodzie? Lub ten ojciec niepoprawnie używa frazeologizmów, lub sugeruje, że pływacy pomagają sobie wypuszczając gazy z odbytnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMORZĄDY UPOLITYCZNIŁY SZKOŁY... politycy wskazują dyrektorów, ci wskazują zaufanych nauczycieli - uklad zamknięty jak w nadzwyczajnej kaście i innych karmionych z pieniędzy podatnika pasozytniczych resortach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej martwi lansowanie się polityków w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczyciel może nie zauważyć, że na zajęcia przyszedł ktoś na tzw. podwójnym gazie." czyży nauczyciel też był pod wpływem..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę nic niestosownego. Klasa mistrzostwa sportowego a dyscyplina sport alkoholowy. Ja taki ćwiczę od lat, bez medali co prawda, ale mam na tym polu pewne osiągnięcia np. paw z dziesiątego piętra, nocleg na klatce schodowej, upiłem Włodka, przepiłem wypłatę. Ale nie będę się chwalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę nic niestosownego. Klasa mistrzostwa sportowego a dyscyplina sport alkoholowy. Ja taki ćwiczę od lat, bez medali co prawda, ale mam na tym polu pewne osiągnięcia np. paw z dziesiątego piętra, nocleg na klatce schodowej, upiłem Włodka, przepiłem wypłatę. Ale nie będę się chwalił.
 I jeszcze bzyknąłem koleżankę której urodę można zaakceptować tylko w stanie po dużym spożyciu. Niestety nie urwał mi się film i o tym pamiętam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę nic niestosownego. Klasa mistrzostwa sportowego a dyscyplina sport alkoholowy. Ja taki ćwiczę od lat, bez medali co prawda, ale mam na tym polu pewne osiągnięcia np. paw z dziesiątego piętra, nocleg na klatce schodowej, upiłem Włodka, przepiłem wypłatę. Ale nie będę się chwalił.
I jeszcze bzyknąłem koleżankę której urodę można zaakceptować tylko w stanie po dużym spożyciu. Niestety nie urwał mi się film i o tym pamiętam.  
 Oż ty gałganie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak małych dzieci nie podejrzewa się przecież o picie" Zapomniał wół, jak cielęciem był... w wieku 15 lat wielu ludzi nie tylko pije i pali, ale też rodzi dzieci. Ten cytowany ojciec pewnie sam walił w gaz, ale jego dziecko przecież jest grzeczne i niewinne... Typowa hipokryzja dzisiejszych rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież likwidacja gimnazjów miała wyeliminować patologie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod tą szkołą uczniowie na przerwach wypoczywają w oparach marihuany pod samym wejściem więc nie dziwi mnie, że chleją podczas lekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci biorą przykład od nauczycieli towarzystwo choruje na lewo i walą gaz one to widzą i naśladują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci biorą przykład od nauczycieli towarzystwo choruje na lewo i walą gaz one to widzą i naśladują.
 Niestety ale to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że dzisiejsze zaganianie rodziców spychologia na innych ślepa wiara w to co mówią ich dzieci i satysfakcja z tego że bez względu na poziom wiedzy i umiejętności Ich pociechy mają 5 i 6 (Nie wymagać-chwalić)To wszystko powoduje takie sytuacje a jeszcze dobrze to wszystko zwalić na nauczycieli bo dzieci są na pewno niewinne a wina leży na pewno po stronie szkoły. Przykre ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to krzywdzące dla większości a na pewno dla mnie Nie życzę  sobie aby mnie porównywano do patologii :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co trzy dziewczynki i jeden chłopiec.Dziewczynki w podstawówce własnie takie są i jeszcze seksy uprawiają z 20 latkami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...