Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do sklepu tego i tak nigdy nie pójdę a filmu też nie chcę oglądać a fe z brudasami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DZISIAJ KLIENT NIE MA PRAWA WIEDZIEĆ KTO GO TRUJE ? TO DZISIAJ OSZUST MA PRAWO DO OCHRONY DÓBR OSOBISTYCH? A DOBRO KLIENTA ?. JEGO DOBRA BĘDĄ PILNOWAŁY DRZWI OD WC ?.- PARANOJA,PARANOJA,PARANOJA,PARANOJA a mówił mi kiedyś śp.Dziadzio (właściciel majątku ziemskiego),że kapitalizm+demokracja = ku*** -wtedy nic z tego nie rozumiałem dopiero teraz po 30 latach zaczynam coś kumać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezszczelność tego dziennika nie zna granic.To materiał wyborczej http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...TVP_Lublin.html Wywalanie nazwiska redkatora wołami nic nie da panno Mazuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~: napisał:
Bezszczelność tego dziennika nie zna granic.To materiał wyborczej http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...TVP_Lublin.html Wywalanie nazwiska redkatora wołami nic nie da panno Mazuś.
wyluzuj, GW i tak malo kto czyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he sami sobie narobili koło ogona, po tych artykułach na pewno z połowa więcej ludzi będzie chciała zobaczyć co Alma ma nam tak na prawdę do zaoferowania. Na złodzieju czapka gore...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderzy w dobre imię sklepu HE HE HE go go biedronka go go biedronka Kierowniczke do zwolnienia i mandat 300000 tyś zł a nie 300 zł SZOK jak mozna zepsute jaja kłaść na półki ????????????????? LUDZIE GDZIE JA ZYJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, ten reportaż to tylko przedsmak tego, co można napisać o delikatesach alma. Zawiodłam się gdyż myślałam, że okryje on więcej "mrocznych tajemnic".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt od razu nie zaalarmował? nie powiadomił specjalnych jednostek? policji aby zabezpieczyła dowody, np. popsute wędliny, czy w czasie przekładania jajek nikt z pracowników nie zadzwonił z ukrycia pod 112 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Piasecznie W Almie dzieje się to samo,w każdej tak samo się dzieje i ukrywają wszytko przed klijentami jeszcze więcej reklam w TVN MY WIEMY SWOJE .POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
U nas w Piasecznie W Almie dzieje się to samo,w każdej tak samo się dzieje i ukrywają wszytko przed klijentami jeszcze więcej reklam w TVN MY WIEMY SWOJE .POZDRAWIAM
Jak nie wiesz to nie pisz... nie w każdej tak jest. Wiem bo tam pracuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...