Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Władzie każdego państwa muszą na to dać zezwolenie lub organizacja która te pieniadze zbiera dziala legalnie na Białorusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja dla niewtajemniczonych: Borys reprezentuje zaledwie 5% Polaków na Białorusi ! Przez resztę traktowana jest jako pieniaczka i nie chce mieć z nią nic wspólnego. To,że jest traktowana poważnie przez polski rząd i polskie organizacje tylko źle o tychże świadczy. Tak więc spokojnie z tymi jątrzeniami sie tej "nawiedzonej baby" jak ją Polacy na Białorusi nazywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nawet nie 5% tylko 0,05% Polaków z Białorusi jej jeszcze wierzy. Widziałem, byłem, rozmawiałem, nagrałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys przegrala wybory w Zwiazku polakow na Bialorusi.Demokracja to matematyka liczy sie ilosc glosow.Kto ma wiecej to wygrywa.Borys poprostu przegrala. Nowe wladze zostaly wpisane do rejestru sadowego.Chcialy wekjsc do budunkow i biura Zwiazku a przegrana Borys nie chciala ich wpuscic.To wprowadzila ich milicja.U nas w takiej sytuacji byloby identycznie. To po co i dlaczego popierac Borys.Przegrana Borys lamentuje ze jest poszkodowana.W ten sposob przyjmuje ja prezydent,premier no i europoslanka.Dostaje tez z naszych podatkow wsparcie finansowe.Zrobila sobie zmyslny sposob na zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.Borys nawet sie nie zorientowała jak została wmanewrowana w kampanię wyborczą PO.A wogóle na Białorusi sytuacja jest zupeŁnie inna niż przedstawiają ją nasi politycy przez media.Pani Kolarskiej -Bobinskiej proponuję,aby zajęła sie Lubelszczyzną/bo stąd sie dostała do UE,a nie z Białorusi/bo jest ona na szarym końcu w kraju! Młodziż stąd ucieka ,a pani karmi nas wielką polityką.Wypisz wymaluj Palikot bis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten borys cały czas wcina polskie marchewki z naszych podatków.Może tak zająć się sprawami Polskimi i powodzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...