Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apokalipsa pachnie asfaltem. Dziś było bardzo źle, w weekend znowu będzie ciężko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2017 r. o 19:04 Powrót do artykułu
Trzeba zacisnąć zęby i jakoś się przemęczyć. A potem przez następne lata cieszyć się nową, równą nawierzchnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten piekny dzisiejszy dzień rowerwm omijalem zapuszkowanych w autach i autobusach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W ten piekny dzisiejszy dzień rowerwm omijalem zapuszkowanych w autach i autobusach   :)
 TO już wiem kto mi śmierdział potem w kolejce jak stałem po zakupy na drugie śniadanie w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura sztandaru ludu napisał:
undefined napisał:
W ten piekny dzisiejszy dzień rowerwm omijalem zapuszkowanych w autach i autobusach   :)
TO już wiem kto mi śmierdział potem w kolejce jak stałem po zakupy na drugie śniadanie w pracy.
 Dobre :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowym problemem dziś były utrudnienia na samym rondzie przy Leclercu - drogowcy wyłączyli z ruchu prawe pasy wjazdowe na rondo w ciągu Zana - tak od ZUS-u, jak i od Kraśnickiej. Więc na rondo można było wjechać tylko jednym pasem - zdaje się, że ze względu na instalację systemu "inteligentnego" sterowania ruchem, co inteligentnie zaplanowano na środek tygodnia. Co więcej, w godzinach największego porannego szczytu zamknięty został wjazd w ulicę Krasińskiego od strony Poczekajki. Cała okolica stała także i z tych powodów. Jasne, że to wszystko trzeba zrobić, ale ilość zamkniętych ulic na raz w okolicy i zaplanowanie całego zadania na dzień powszedni, a nie w weekend, to już inna sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za to kocham Policję. Do stłuczki gonią na zlamanie karku, a by pokierować ruchem na skrzyżowaniu to ze świecą szukać. Polecam dziennikarzom przeprowadzić taką "prowokację" to będą mieli ubaw. Kiedyś w Chełmie padły światła w godzinie szczytu w najruchliwszym miejscu, a policjanci pojawili się po... 3 godzinkach. Ciekawe, po której stłuczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero przedsmak apokalipsy. Jednodniowy paraliż. Chciałbym przypomnieć: 1. Budowa przedłużenia Dywizjonu 303 do Wrotkowskiej, Wiadukty na Diamentowej. Termin zakończenia: kwiecień 2019 2. Przebudowa Racławickich, Lipowej, Sowińskiego, Poniatowskiego i Głębokiej od Orlenu do Filaretów. Planowany termin zakończenia: czerwiec 2020. Apokalipsa dopiero będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to oznacza, że kawałek Zana od Kraśnickich też wyremontują? A przynajmniej kawałeczek przy rondzie? Byłoby cudownie, bo straszne fałdy tam są ;/ Swoja drogą nie ma co narzekać, chwile będzie źle, a później będziemy śmigać po nowiutkim asfalcie, komfort jazdy wzrośnie, zużycie zawieszenia będzie mniejsze, a przez bardziej płynna jazdę i spalanie mniejsze. Ja, w przeciwieństwie chyba do niektórych, bardzo lubię utrzymywać swoje zawieszenie w idealnym stanie i cieszy mnie, kiedy jego zywotność może być jeszcze dłuższa dzieki równej nawierzchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować debilom z ZDiM. No, ale standardy lat 60-tych zobowiązują. Wtedy nie było świateł, więc nie było co wyłączać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przewidzieli..... no tak..... łebscy goście.... jak oni mogli na to wpaść, że tak będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł na poziomie artykułu z faktu,w Wawie maja takie korki na co dzien i żyja ale zawsze mozna pobic piane i dac szanse trolom sie wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo żuk! rozkopmy całe miasto na raz i to już w trakcie roku akademickiego zamiast w wakacje. Co, rok wyborczy się zbliża i trzeba tak wymierzyć, żeby otwarcia były na wiosnę już w trakcie kampanii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranku bozy, remont tam juz trwa od wiosny a to jest jego zwieńczenie. Żuk nie musi robić niczego na pokaz jak pajacyki z wiadomej partii,bo przez cała jego kadencji jest mnostwo inwestycji. Idz trolowac gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...