Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Watykan cudu nie uznał,a wię o obłudę tutaj chodzi! Moja mama trzy dni w kościelw przesiedziała i cudu nie widziała,a nawiedzone babcie gadały,że Ci co nie widzą łaski Boskiej nie otrzymały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobć DZIEŃ WOLNY od ROBOTY, a księZule w tym dniu do ROBOTY! Koszty wolnego pkryje KOŚCIÓL! Jedyne, co im się udało to ŚWIĘTA< święta, swieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogański ,starożytny obraz Królowej Niebios Izydy która była czczona jako biała lub czarna.Stąd Czarna Madonna.Obrazy i ikony są czarne,figury i rzeżby białe to okultyzm.Jezus i Maria nie byli murzynami ten obraz ich nie przedstawia.Drugie przykazanie brzmi:Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby,nie będziesz im się kłaniał ani służył...itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚ NUDNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚ NUDNY.
Na katedrze jest I.H.S. w okręgu solarnym z jednym promieniem prostym drugim falistym to ma znaczenie.To starożytny przed chrześcijański symbol trójcy egipskiej Izyda,Horus,Set.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚ NUDNY.
Właśnie u tego pana na zdjęciu złożyłem akt apostazji., pod koniec 2013 roku.Chrzest otrzymałem w katedrze a póżniej wyprowadziłem się z rodzicami na  Czuby.Komunia 1 na Czwartku bierzmowanie na Czubach św Rodziny.Po bierzmowaniu przestałem uczestniczyć w tym wszystkim,wiedziałem że coś jest nie tak ale nie znałem Biblii a nikt mi nie powiedział.Teraz znowu mieszkam przy Placu Zamkowym.Każdy Katolik,Prawosławny,Jehowy lub inny sekciarz ma szansę ale musi porzucić sektę i skupić się na Biblii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile w tych ludziach nienawiści. Bredzą o tolerancji, a sami są od niej daleko. Tolerancja, to nie ulica jednokierunkowa. Jeżeli nie wierzysz - to co ci przeszkadza, że inni wierzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz nie smiertelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...