Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w dupe sobie wsadzcie tą całą impreze 40 zł za bilet deszcz i oczywiscie zamiast 3 pokazów były tylko 2 jak zwykle lipa organizacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam serdecznie dośc fajerwerków, szkoda mi zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda w kraju mlodzi wyjezdzaja a na gowno kasa jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zawsze nikt nie słucha disco polo a ludzie się bawią świetnie. jeśli się komuś nie podoba to nie idzie na taki koncert. proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z najgorzej spędzonych wieczorów w moim życiu. Nie chodzi nawet o to kiepskiej jakości disco polo, ale o całą organizację. impreza bardziej przypominała zabawę w remizie niż jakikolwiek festiwal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie super cały koncert a najlepszy dał JORGUS te chamskie komentarze to tylko świadczy o braku wychowania tych dupków co to piszą jakby było za darmo to też by byli niezadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to "ochrona" na najwyższym poziomie ....no cóż ....ale co się dziwić ...biorą przykład z właściciela, który nomen omen już prawie pół roku siedzi na państwowym wikcie w lokalu na ul.Południowej w Lublinie....to się nazywa kreatywność , kierować ochroną z za krat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza była średnia . Organizator mało przemyśłał , bo jak może być oddzielony BROWAR od sceny paranoja ! Zespoły spoko , ale za tą kase pfff dziś w Bychawie lepsze MIG , PIĘKNI I MŁODZI !!!! i pewnie bilet połowe tańszy . Pokazy piękne aż łezka się w oku kręciła , wszytsko zgrane z muzyką :0 Poezja . tylko gdzie te 5 tyś ludzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była najlepsza impreza na jakiej byłam w życiu! Spełniłam swoje marzenie świetnie bawiąc się moim ukochanym zespołem POWER PLAY i na koniec dostając zdjęcie z Sylwkiem. Fajerwerki super i pozostali wykonawcy też wspaniali! Nie żałuję tych wydanych 30 zł. <3 Mam nadzieję, że Power Play niedługo znów zawita do Lublina i to razem z Jorrgusem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach na dni Puław dali 1,2,3.... słowem zabawa na 102....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superrrrr imprezka !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
jak zawsze nikt nie słucha disco polo a ludzie się bawią świetnie. jeśli się komuś nie podoba to nie idzie na taki koncert. proste.
DOKŁADNIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam serdecznie dośc fajerwerków, szkoda mi zwierząt
masz rację chcielibyśmy znać nazwisko tego debila ci wydał zgodę na fajerwerki po 23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to "ochrona" na najwyższym poziomie ....no cóż ....ale co się dziwić ...biorą przykład z właściciela, który nomen omen już prawie pół roku siedzi na państwowym wikcie w lokalu na ul.Południowej w Lublinie....to się nazywa kreatywność , kierować ochroną z za krat .
Gratuluję głupoty IP Pana komputera jest już podany na Policję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...