Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria ciepłownicza w centrum Lublina. Zimne kaloryfery

Utworzony przez 123, 27 stycznia 2014 r. o 11:59 Powrót do artykułu
sory taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile zmarźniętym mieszkańcom Lublina LPEC kasy odda, ja jak się spóźniłem przez nieoczekiwany wyjazd z wpłatą raty o dosłownie jeden dzień to Alior Bank naliczył mi aż 25 złotych odsetek i to nie wszystko. Na drugi dzień dzwonili do mnie z pięć razy poinformować mnie o tak długim zaleganiu z płatnością z czego każdy odebrany telefon z Aliora kosztuje mnie 10zł czyli 50zł razem 75 złotych za zwłokę, ale ja nie zmarzłem. Myśle, że LPEC odda mieszkańcom po jakieś 250 zł na osobę plus odsetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za co mają Ci oddawać? Nie grzeje więc nie ma kosztów bo licznik ciepła stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to że nie grzeje prąciu i ludzie marzną i ogrzewają pomieszczenia elektrycznymi grzejnikami. Wyjdź na dwór jest -10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...