Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bal charytatywny „Serca dla dzieci”. Licytację prowadziła znana dziennikarka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Byłam na Balu. To jest wspaniała inicjatywa. Ciepłych, doświadczonych przez los ludzi. Jedyne co mi sie bardzo nie spodobało to żenujące zachowanie pana o nazwisku Hetman, pani Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i pani Augustyniak chyba Anny. Żenujące. Proszę Państwa to nie jest miejsce dla Państwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda taka inicjatywa jest godna wsparcia. Żałuję, że nie znałam tej organizacji zanim nie przeczytałam powyższego artykułu. Na pewno coście im przekażę. Nie oszczędzam na "WOŚP", nie oszczędzam na "Szlachetną Paczkę" itp. , to i dla nich się również znajdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś więcej o tym żenującym zachowaniu? Bo wymieniać ludzi z nazwiska i nie podając argumentów to dopiero jest żenada. Może "gościu" przedstawisz się. @pani od chemii... to się chwali. Jedni na WOŚP, inni na Caritas i wszystko się wyrównuje. Chociaż ci drudzy mają większy rozmach, ale też zbiórka idzie cały rok. A i tak wspólnie wpłaca się na mniej medialne fundacje tj. tutaj. Szkoda, że zabrakło miejsca w tej jotce na nr sms-a pod który można było puścić bączka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, bodajże w 2011 na spotkaniu przedwyborczym.Pan H, chyba wtedy marszałek, agitował-wybierzcie mnie na posła, a Lubelszczyzna będzia w Polsce A.Ledwo został posłem, czmych to European Parliament w koncu 20tys euro to prawie 100 tys zł.Jednoczesnie widac tak planował od początku) na jego miejsce do Sejmu wszedł jakis jego kolega. Za jednym zasiadem kolacja z obiadem-przemyślane Teraz na blokach znowu bilbordy ten czarnobiały taki ujmujący...., no bo zbliżają się wybory do PE. 100 tys na miesiąc,pociąga.A my Lubelaki, pociągiem do Stolicy przez Łuków oficjalnie 3godz 15 min, zwyczajowo 3 i pól godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na balu i nie dostrzegłem nic żenującego w zachowaniu Pana Hetmana ani Pani Kurzajewskiej. Licytacja owszem byla prowadzona z poczuciem humoru, czasem pikantnym, ale chyba o to chodzi na balach żeby było wesoło. Ludzie bawią się A jednocześnie wspierają w tym przypadku niepełnosprawne dzieci. Czy coś w tej formie pomocy jest nieodpowiedniego?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzysz gietman z lewackiego euroZSL się lansuje na imprezce ??? Rolnikom współczuje takiego regionalnego "lidera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zmienić fotografa - te zdjęcia są straszne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na balu i nie dostrzegłem nic żenującego w zachowaniu Pana Hetmana ani Pani Kurzajewskiej. Licytacja owszem byla prowadzona z poczuciem humoru, czasem pikantnym, ale chyba o to chodzi na balach żeby było wesoło. Ludzie bawią się A jednocześnie wspierają w tym przypadku niepełnosprawne dzieci. Czy coś w tej formie pomocy jest nieodpowiedniego?...
 MOze Pani Wyjasni dokłądnie o co chodzi w tej "pikanterii"? BO dzieciaki tańczyłu na Balu Maturalnym z czarnyumi wstążeczkami, a w mediach jeszcxe de facto echa żałoby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...